Wpis z mikrobloga

@rock-man: mam ziomka co dość dobrze argumentuje głosowanie na pis, nie jest głupi.
Wybrał odpowiedniego kandydata pod swoje potrzeby i wymogi. Mimo że się z nim nie zgadzam to rozumiem.
Gorzej, że większość elektoratu jednej i drugiej strony zupełnie nie wie i głosuje "przeciw" a nie "ZA".
@rock-man: po podwyższalo podatki jak pis kradlo jak pis karmilo swoich jak pis ale nic nie dalo. W punkcie 1 byli nawet gorsi od pis. Pkus wyniki gospodarcze znacznie gorsze. Zadluzenie znacznie gorsze no i chcieli wpuszczac ciapatych bo angela chciala.
@rock-man: Sporo, głowny argument to skuteczność w rządzeniu. Nie ważne co robią, ważne że coś robią. Za PO 8 lat była tylko wydawana kasa z UE i kradzież kasy z OFE. Za PIS-u, zakaz handlu (#!$%@? straszna, ale coś odważnego) , reforma szkolnictwa, reforma sądów (w trakcie), przekop mierzei, plan budowy lotniska, pierwszy budżet bez deficytu... No i młodzi TVNu nie oglądają więc mają nieco bardziej przejrzysty ogląd świata.
@Maxxxiuuu
@Glos_normictwa
@Sune
@szakur
@adison444
@Baciar93
@lakicki
@kfiatek_na_parapecie
@Mirczan
@tomek123456789
@Ishvarta
@bobikufel
@edo48
@RafB
@pawel_187
Dzięki za odp, czyli taki standardzik: LGBT mnie dojado (to nic, że nie wiem o moim koledze kryptogeju, z którym chodzę na piwko co weekend), niższe podatki (żeby somsiadowi było gorzej), 500+ i żeby Polska znowu była potęgą (tak jakby kiedykolwiek nią była XD husaria i te sprawy).