Wpis z mikrobloga

Niezależnie od końcowego wyniku chciałem zauważyć, że to nie były uczciwe wybory. Za jednym z kandydatów stał cały aparat państwa włącznie z machiną propagandy, którą kandydant dofinansował sumą 2mld zł pochodzącą z pieniędzy wszystkich podatników. To nie jest demokracja, to jest kurs na białoruski skansen, którym niedługo się staniemy.
#wybory #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
a za drugim wszyscy celebryci. Nawet prezes pzpn i wiekszosc mediow prywatnych.


@Basic: Czy ja ze swoich podatków opłacam celebrytów albo media prywatne? Nie za bardzo chyba rozumiesz co ma jakie źródła fiansowania.
  • Odpowiedz
@biggle: za po i komorowskiego było tak samo. Nie licząc wiadomosci. Te byly wtedy za kraśki obiektywne. Tvp info tez bylo dnem. 24 h nawalanka na dudę. Niestety mam dobra pamiec. Zreszta rafal dostal tak dobry wynik dzieki tej tepej propagandzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@biggle: żyjesz w bańce wyobrażeń. Zawsze tak było i Trzaskowski ani nikt z lewa tego nie zmieni. Bedzie dokladnie tak samo tylko na innym biegunie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
z tego co piszesz wynika że partia która aktualnie rządzi nie powinna wystawiać kandydata to wtedy byłoby uczciwie


@Bumelante: Ja odniosłem wrażenie, że @biggle chciał przekazać, że partia rządząca nie powinna przeprowadzać kampanii swojemu kandydatowi w publicznych mediach, za publiczne pieniądze. Nigdy jednak nie byłem orłem jeśli chodzi o interpretację tekstów. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@biggle: za to wymienianie kandydata, bo wcześniejszy nie pyknął jest ok :)


@4alekkwia: Zwróć uwagę, że to było na rękę PiS. W momencie uwalenia tamtych wyborów Duda miał 48% poparcia. Łatwiej im walczyć ze spolaryzowanym Trzaskowskim, niż z Hołownią, z którym ostro przegrywał w drugiej turze.
  • Odpowiedz