Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace #ghostrecon #wildlands #breakpoint #ubisoft
Hej, jest promocja na stronce Ubi na Breakpoint, w Wildlands dobrze mi się grało,a le na Breakapoint nażekali że krok w tył, w betę grałem tylko chwilę, bo się spóźniłem, nie pasowała mi, odpuściłem sobie, teraz za 60zł i z nowym trybem gry(który podobno wg. ludzi powinien być podstawowym trybem od początku, czyli immersion, czy coś, jest trochę lepiej.

Dalej są jakieś wkurzające terminatorowe drony i inne kosmiczne syfy, ale jak można jak w Wildlands wyłączyć HUD i iść na stealth, to może bym spróbował. Ubi jak Ubi, albo pirat, albo zniżka, bo to często kopiuj wklej. Za 60PLN tego BREAKPOINT chyba można spróbować?
Pobierz
źródło: comment_1594575981jHGdXFXt2Ywn13UVb4e76R.jpg
  • 10
@RabarbarDwurolexowy: Pal licho drony etc, największym problemem tej gry jest to, że ona udaje looter shootera. Co chwila będziesz zmieniał broń i wyposażenie, bo wypada coś z lepszymi cyferkami/rzadszym kolorkiem. Pasuje to do Ghost Recon, jak pieść do nosa, ale spróbuj olać zbieranie sprzętu to okaże się, że bez headshotow będziesz cały magazynek walił w ciut lepszych żołnierzy wroga, żeby ich ubić. Do tego nie masz towarzyszy sterowanych przez AI (mają
@RabarbarDwurolexowy: Ja dzisiaj wziąłem Golda, ale jeszcze jeszcze nie odpalam. Będę grał solo, więc poczekam aż wkrótce wprowadzą towarzyszy AI, których niedawno zapowiedzieli. Podobno po aktualizacjach gra jest dużo lepsza niż na początku i bardziej zbliżona do Wildlandsów.
@RabarbarDwurolexowy W środę wjeżdża nowa aktualizacja. Mają dodać w końcu członków drużyny sterowanych przez AI. Poza tym mają pojawić się misje z rebeliantami. Być może tchnie to trochę życia w tę grę. Zobaczymy. Pewnie dzisiaj albo jutro będzie jeszcze info, jakie dokładnie poprawki pojawią się w nowym patchu.
@Absynt: a na takie zwykłe singlowe latanie w typie skradana bez HUDu, jest pierwiastek zabawy jak w Wildlands? Gdzie powiedzmy sam sobie zasady ustalasz,bez alarmów, tylko określona broń bez tłumików.
Wymagania chyba podobne do Wildlands?
Ciekawi mnie ten nowszy tryb bez-poziomowy, który pozwala zapomnieć o levelowaniu broni, jak zacząć grę, normalnie, czy z tym trybem? Mam już zainstalowane, ale w pracy mnie przeżuli i wypluli, do tego chyba ciśnienie spadło, zasypiam
@RabarbarDwurolexowy Dla mnie Wildlands miał lepszy klimat, było tam więcej życia. Ale jeśli chodzi o cichą eliminację wrogów, to w Breakpoint też się można w to pobawić. Nadaje się do tego najlepiej tryb immersyjny, bez HUD i bez levelowanej broni. Czekam na zapowiadaną aktualizację, która powinna trochę uratować tę grę.