Wpis z mikrobloga

Obstawiam scenariusz:
-21:00
-Budyń 52% Dżem 48%
- W-------y stonoga fejs.
- jednak late poll podaje: Budyń 51% Dżem 49%
- O ch*j może jeszcze się zmieni wynik
- Pkw Budyń 50,25% Dżem 49,75%
- aha i jeszcze głosy nieważne stanowiły aż 6% z czego większości zawierające konfederackie wypociny.
#wybory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja mam nadzieję że Duda przegra jednym głosem


@Fulleks: A ja nie, bo przy tak małej różnicy prawdopodobieństwo, że odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu wpiszą odpowiednie liczby, staje się zbyt realne. W takiej sytuacji z pewnością przewaga byłaby po stronie długo***a.
  • Odpowiedz


@ater: Czytając siedemdziesiąty komentarz z rzędu o tym, jacy to wyborcy Konfederacji nie są żałośni, dziecinni czy po prostu z-----i zaczynam żałować. Że przekonałem się wewnętrznie do głosowania na Trzaskowskiego, poniekąd też za sprawą agitatorów z wykopu. W zamian co mam? Wracamy do punktu wyjścia gdzie zewsząd dowiaduję się iż j---ć mnie i moich zidiociałych, faszystowsko-homofobicznych kolegów. Że Konfederacja to żałosna kompania inwalidów umysłowych - no bo macie niezbite i
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132: O, kolejny.
Żeby zagłosować na Dudę musiałbym się najpierw napić oleju silnikowego i zakąsić dojrzałym kompostem.

Antagonizujcie dalej społeczeństwo, na pewno poprawi to postrzeganie jej laickiej/lewicowej części.
Staram się nie być niczyim wrogiem, część pomysłów nawet popieram. Co mi po tym, skoro prościej jest lżyć 'tamtych' wg zasady kto nie z nami ten przeciwko nam.
  • Odpowiedz