Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: @diogene: Oho zaczyna sie retoryka "jesteś za pisem xD"

Może powiedzmy to sobie jasno - nie lubię ani pisu, ani po. Ale sram na wasze żałosne #!$%@? że "głosuj na po bo inaczej pis wygra". Tak jak napisałem w oryginalnym komentarzu - jeśli mam wybierać między tymi dwoma to nie wybieram wcale i gówno mnie obchodzi co się stanie, koniec i ch#j, możecie sobie hurrdurować, buldupić, kwiczeć, wyzywać a ja zdania nie zmienię.

bo siedzisz
  • Odpowiedz
no to fajnie, że lubisz jak cię okradają. Może rozrzucaj kasę na ulicy


@bylem_zielonko: W I turze jak i w parlamentarnych głosowałem za tymi, którzy okradanie by ukrócili. Natomiast w II takiego kandydata nie ma, więc głosu nie oddałem i tyle w temacie.

Nawet nie próbuj zaczynać tematu, że za rafałka byłoby lepiej, ty sobie tak możesz gadać a ja wiem swoje. Jeden i drugi oznacza socjalizm, okradanie, podatki i
  • Odpowiedz
@Porucznik_Blaze: po prostu przyznaj, że widok dwóch panów trzymających się za rekę tak cię przeraża, że nie śpisz po nocach

Nawet nie próbuj zaczynać tematu, że za rafałka byłoby lepiej, ty sobie tak możesz gadać a ja wiem swoje.


@Porucznik_Blaze: Trzaskowski nie miałby takiej mocy żeby wprowadzać nowe podatki albo jakieś ustawy o lgbt, bo od tego jest sejm i senat i najpierw ustawa musiałaby przejść przez parlament.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko:

po prostu przyznaj, że widok dwóch panów trzymających się za rekę tak cię przeraża, że nie śpisz po nocach


Napisałem już, wierz sobie w co ci się podoba, ja wiem swoje i niczego nie muszę
  • Odpowiedz
Za to mógłby ukrócić podpisywanie wszystkich ustaw jakie sobie wymyśli kaczka.


@Porucznik_Blaze: Mógłby, trzeba było go wybrać głosami zdecydowanych wyborców, którzy by go poparli i stanowiliby większość. Ja się do takich nie zaliczam, na mój głos nie zasłużył ani on, ani jego partia, ani jego ideologia i macie problem.
  • Odpowiedz
@Porucznik_Blaze ciekawe byłoby zbadać twoją rodzinę. Takie podejście jest dziedziczne - nic co zrobię nic nie zmieni, wszyscy kradną, to nie ma sensu. I kłóci się z tym co piszesz o swoich zarobkach - bo do dojścia do dobrych zarobków potrzeba energii, czynów i wiary w siebie, że się da, że jest różnica, gdy się staram.
  • Odpowiedz
@grejfrut: Nie głosowałem bo nienawidzę pisu ani po i własne sumienie nie pozwala mi poprzeć żadnego z tej dwójki i żyć ze świadomością, że postawiłem krzyżyk na któregokolwiek z nich i tyle, mam takie prawo i gówno wam do tego a wy mi tu wyjeżdzacie jakieś filozofie życia i inne wysrywy.

Zwyczajnie piecze was dolna część ciała że rafałek przegrał i tyle i teraz próbujecie wyładować frustrację na innych.
Trzeba
  • Odpowiedz
Zwyczajnie piecze was dolna część ciała że rafałek przegrał i tyle i teraz próbujecie wyładować frustrację na innych.


@Porucznik_Blaze: tak, ale nadal nie rozumiesz powodów tego pieczenia, i nie dopuszczasz do siebie tego co ci mówimy.

Piecze, bo to co pis zrobili z tym krajem to jest dramat. Idź i włącz tvpis, czy w tv czy jakiś stream. Idź i zobacz co oni zrobili. Bo jaśnie państwo się uniosło honorem
d.....e - > Zwyczajnie piecze was dolna część ciała że rafałek przegrał i tyle i tera...
  • Odpowiedz
Ja zagłosowałem, aczkolwiek uważam że nic to w moim życiu nie zmieni. W tym kraju żyje się pomimo tego kto rządzi a nie dzięki temu. Fakt, są mniej i bardziej #!$%@? kandydaci, ale mam wrażenie że jak tylko ktoś nie żyje z zasiłków naprawdę nie powinno mu to robić różnicy. Nasz wpływ na prawodawstwo jest ograniczony do oddania glosu raz na kilka lat, mamy zerowy wpływ na skład rady ministrów, na władze
  • Odpowiedz
kiedy ty w końcu zobaczysz, że sam sobie szkodzisz oddając całą władzę jednej partii


@bylem_zielonko: Jak zobaczę to zobaczę. Nie zmienia to faktu że na żadnego z tych dwóch i tak bym nie zagłosował i tyle.

ale tobie to widocznie nie przeszkadza, bo widocznie nie jesteś w stanie tego
  • Odpowiedz
Bo jaśnie państwo się uniosło honorem i nie chciało zagłosować przeciwko większemu złu.


@diogene: Mam takie prawo i tyle. Trzeba było wpuścić do II tury kogoś spoza po-pisowskiego układziku, np. Hołownię to wtedy najpewniej bym go poparł.
  • Odpowiedz
@Porucznik_Blaze ludzie, którzy zarabiają duże pieniądze, chcą je chronić przed inflacja. Rozdawnictwo PiS i drukowanie pieniędzy ją napędza. Także dlatego wiadomo, że piszesz nieprawdę. Ale nadal uważam, że ciekawe jest, iż chcesz się dowartościować poprzez ogłoszenie, że nie głosowałeś. Prawdopodobnie próba pogodzenia schematu danego przez rodziców (nic głosowanie nie da) poprzez ulepszenie go o dodanie "moralnej wyższości" (moje sumienie mi nie pozwoliło). Nudne to wiem, ale pobądź mną i zadaj sobie
  • Odpowiedz
. Fakt, są mniej i bardziej #!$%@? kandydaci, ale mam wrażenie że jak tylko ktoś nie żyje z zasiłków naprawdę nie powinno mu to robić różnicy.


@lone_sloane: jak mi zaczynają układać życie zakazując zakupów w niedzielę, albo dokładają co chwilę nowy podatek to jednak mi to robi dużą różnicę :/ jak rozwalają Trybunał Konstytucyjny i przepychają ustawy po nocach to zaczynam się bać co będzie dalej
  • Odpowiedz
ludzie, którzy zarabiają duże pieniądze

Także dlatego wiadomo, że piszesz nieprawdę.


@grejfrut:
Wierz w co chcesz, mam to w poważaniu. Dowodów w postaci wyciągu z banku ci nie pokażę bo dokładna wysokość zarobków to informacja poufna wg mojej umowy z
  • Odpowiedz