Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory

Chciałem zaapelować do Was, żebyście oprócz głosowania postarali się przekonać jakieś młode osoby (mogą być i starsze, ale myślące o naszej przyszłości) niezdecydowane do pójścia na wybory. Argumentów jest wiele, a mamy najważniejsze wybory od 30 lat, więc szkoda by było przegrać przez bezczynność.
Ja podbiję do do trójki znajomych, którzy ostatnio nie głosowali, także trzymajcie kciuki.

Nie bądźcie tylko natarczywi i zbyt uparci. Jeśli się nie da to trudno.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzajnikZniszczenia: Myślę, że zeszłoroczne wybory były znacznie ważniejsze niż dzisiejsze. Te za trzy lata również będą istotniejsze. Wydaje mi się, że masz po prostu skłonności do przesady.
@Krogan:
Wydaje mi się że wybory rok temu już były i nie powinniśmy ich tak rozważać. ¯\_(ツ)_/¯
Były ważne i został ugrany w nich ważny senat.

Ale te są jeszcze ważniejsze bo prezydent liczy się dużo bardziej.

Problem z wyborami za 3 lata jest taki że może być za późno. Jeśli nie będzie za późno to faktycznie mogą być one nawet ważniejsze od tegorocznych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzajnikZniszczenia: Rozumiem, że uważasz dzisiejsze wyboru za niesamowicie istotne i może rzeczywiście tak jest. Sam wspominając o zeszłorocznych wyborach odnoszę się do Twojego przekazu, że to najważniejsze wybory od 30 lat. Może ma to sens, jesli chodziło Ci wyłącznie o wybory prezydenckie.