Wpis z mikrobloga

@Ciastunio: Trochę nie rozumiem zachwytów. Z jednej strony śmiejecie się (słusznie zresztą) z ludzi, którym trzeba tłumaczyć, że głosy na Dudę z pierwszej tury nie przechodzą dp drugiej i tego, że to oni będą decydować. A teraz nagle zachwycajcie się, że decydować będzie gość, który nie wie jak i gdzie zagłosować.
  • Odpowiedz
@Ciastunio: nie chcę narzekać, ale nie wiem, czy nie wygodniej dla Was jest jechać do Rzeszowaautostradą, a dopiero potem z Rzeszowa na Domaradz-Brzozów-Sanok


@gimnazjumqqq: J/w.
To jest spoko trasa jak się jedzie przez obwodnice Rzeszowa właśnie, wszelkie wcześniejsze zjazdy z autostrady zdecydowanie na minus.
Całkiem przyjemna trasa odkąd jeszcze obwodnice Sanoka zrobili.
  • Odpowiedz
  • 17
@Jakis_Koles: Jak dla mnie to ty nie końca wiesz co piszesz. Zmiana miejsca głosowanie obowiązuje na dwie tury. Jak w pierwszej głosowałem w miejscu wypoczynku to automatycznie jestem zapisany na drugą ture w tym samy miejscu. Upoważnienie do głosowania pobiera się z urzędu z miejsca na które się przepisałem. W moim przypadku były to Ustrzyki.
  • Odpowiedz
  • 2
@Ciastunio szacun. Ja miałem podobnie. Ale dostałem sms-a że będę musiał głosować tam gdzie się przepisałem, w dzień wyjazdu. Poszliśmy do urzędu i po 3 godzinach dostaliśmy swoje zaświadczenie. Swoją drogą, mogłoby to być nieco bardziej zaznaczone w momencie przepisywania się do innego lokalu. Wtedy olalbym 1. Turę.
  • Odpowiedz
@becvvv: nie można tego było załatwić przez internet. Po przepisaniu się na pierwszą turę jedynym rozwiązaniem było zabrać z urzędu gminy aktualnego miejsca pobytu zaświadczenie o możliwości głosowania gdziekolwiek. Nic innego nie wchodziło w grę, a o tym większość została poinformowana dopiero po pierwszej turze.
  • Odpowiedz