Wpis z mikrobloga

@malymiskrzys: dokładnie tak, ten SMS oznacza koniec wolnej Polski i koniec poszanowania dla równości wyborów. To jest nasze podstawowe prawo, równość wyborów i ich powszechność. To prawo zostało właśnie zdeptane, a od tego prosta droga do końca demokracji. Śmiać się z tego mogą tylko osoby zupełnie nieświadome tego co ten niepozorny SMS oznacza i jakie niebezpieczeństwo za sobą niesie
@Pantokrator: Przy kilku ostatnich wyborach była grupa ludzi krzyczących niedemokratyczne! Mam tylko jedno pytanie i miej odwagę odpowiedzieć - Kto Ci zabrania w niedzielę głosować? Bo chyba wiesz ze w demokracji, każdy ma jeden tak samo ważny głos.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@malymiskrzys: Nie zabrania, jeszcze - mi utrudnia, innym ułatwia. W wyborach, gdzie każdy głos się liczy, brak czekania vs czekanie cholera wie jak długo, może bardzo mocno na ostateczny wynik wpłynąć.
I jeszcze #!$%@? teraz coś o szacunku, kiedy to nie ma nic do rzeczy. Ja mam utrudniony dostęp do głosowania, a starzy moim kosztem idą bez kolejki. Z grzeczności sobie można wpuszczać kogo się chce, ale to rozporządzeniem zniesiono konstytucyjne