Wpis z mikrobloga

Wykopki jestem ciekawy kto dostał taką wiadomość a kto nie, bo nie wszyscy ją dostali. Regionalne centrum bezpieczeństwa działa po BTS'ach a więc w poszczególnych miejscach Polski. Dajcie znać, czy dostaliście i dopiszcie swoje miasto/województwo. Zobaczymy czy to akcja zorganizowana w miejscach gdzie brakuje procentów od osób starszych i nadszedł "kryzys".
#rcb
Bieski_one - Wykopki jestem ciekawy kto dostał taką wiadomość a kto nie, bo nie wszys...

źródło: comment_1594450943xH7sS8e9vEZKYYI3eIdi5H.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@crazykokos: typiaro, przysrałaś się do mnie że źle otagowałam i nie chcesz widzieć wpisów o alercie, a widzę że komentujesz każdy xDD #!$%@?
  • Odpowiedz
@Bieski_one: W twojej głowie jest możliwe. Wysłali smsa informacyjnie zeby był porządek pod lokalami i nie było jakichś oburzeń. Bardzo dobrze moim zdaniem. Porządek zasady powinny być jasne.
Jak w aptece jest zasada ze przepuszcza się stare baby i kobiety w ciąży to tez po to zeby młodzi leków mie kupowali? Jacy wy jesteście tepi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@crazykokos: aha, czyli teraz zasłaniasz się beką, gdy tam wyglądałaś na striggerowaną a ja głupia pomyślałam "kurczę racja, nie każdy chce widzieć ciągle politykę" :DDD a potem weszłam w profil i widzę że po prostu #pisiara xD
  • Odpowiedz
@somskia: @azetka: mam ochotę popierać PiS i powkurzac wykopkow, bo już dziś powinen być spokój a #!$%@? im z alertem rcb xD wiec w każdym wpisie będę się udzielać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 17
@crazykokos boli mnie to, że to nieuzasadnione użycie tego aparatu, bo rządowe centrum bezpieczeństwa nie powinno informować o czymś co mogą sobie umieścić 2 tygodnie przed wyborami na stronie z dopiskiem gov.pl tylko o bieżących zagrożeniach..
  • Odpowiedz
@Bieski_one: Ale to jest zagrożenie. To jest przypomnienie o zasadach, ze te osoby maja pełne prawo głosować bez kolejki. Te osoby są jak najbardziej SŁUSZNIE UPRZYWILEJOWANE. jak się okazuje dla wykopków to problem. Gdyby nie ten SMS to mogę się założyć ze jakiś idiota by się burzył ze nie przepuści i już mamy zamieszki, czyt. ZAGROŻENIE, pod lokalami, brałk dystansu społecznego itd
  • Odpowiedz