Wpis z mikrobloga

Mirki, help! Kolega zaznaczony na zdjęciu to INTEL BD82HM67, dwie sprawy
1. Dlaczego fabrycznie nie ma nim żadnego chłodzenia pomimo tego, że znajdują się tam otwory aby je zamontować?
2.Jaki może być powód tego, że nagle zaczął łapać z dupy temperatury rzędu 100 stopni i wywala mi przez niego cały komputer?
Jeśli ktoś z nim pomoże - wyślę czteropak dobrego piwa pod dowolny adres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz NormickiNormik - Mirki, help! Kolega zaznaczony na zdjęciu to INTEL BD82HM67, dwie sp...
źródło: comment_1594416774ReF8o3d7Vj6n6UI14Du26v.jpg
  • 15
@tls01: tez wlasnie nad tym myslalem, ale w sumie tak: obudowa to plastik, pod spodem ma tylko aluminiowa siatke, imo to moze byc za malo troche do odprowadzenia ciepla, swoja droga TDP 3w a nagrzewa sie do 100 w 4 minuty xD
@tls01: tempwratury sprawdzane wbudowanym narzedziem diagnostycznym. Mam juz kilka typow, ktore przyszy mi na mysl - jutro je sprawdze, mam wrazenie, ze, co smieszne, aparat i anteny wifi moga miec wplyw na to, co sie dzieje - aparat! Nagrzewa sie tak mocno, ze nie da sie go dotknac, wiem, ze brzmi to nierealnie, ale gdybym mial jakas termowizyjna kamere to nawet zdjecie bym wrzucil XD
@NormickiNormik: wrzuć film jak smażysz jajko na kamerce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
odłącz go i powinno być git, może taśmę źle wpiąłeś.

polecam zasadę "jak nie działa, to rozłożyć i złożyć jeszcze raz, ale 3x wolniej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)