Wpis z mikrobloga

@Jurigag: No javeliny to przesadzone, zeby po 100k golda sie sprzedawaly xD Ale reszta imo nie jest zle, duzo trzeba sie nabiegac za broniami do przetapiania i drewnem, potem siedziec w miescie dniami zeby to przerabiac, bo stamina sie wyczerpuje szybko. Za taki grind oczekuje ze bedzie warto i bede miec lepsza bron i wiecej kasy.
@Izeer: imho wg mnie jednak to zrobili mega słabo, bez modów to jest przesadzone ile trzeba grindować, z modami też źle bo właśnie te ceny ogromne, to powinien być raczej dodatek do gry, a nie podstawowa forma zarobku xD dograłem to bannerlord tweaks i właśnie unbalanced strasznie

zresztą i tak obecnie sobie zrobiłem przerwę, pograłem 30h i gra jest w sumie w mega wczesnej alfie po 8 latach, może za kolejne
@Jurigag: Jakis wiekszy patch niby szykuja juz od miesiaca. Ja sam to tak gram przez tydzien, pozniej odstawiam i znowu wracam ¯\_(ツ)_/¯ Niedzialajace perki mnie bola najbardziej, bo lubie role play, a bez perkow to ciezko zrobic postac ktora bedzie wybitna w czymkolwiek.
@Jurigag: Nie chce bawic sie w mody narazie, bo moze save'y popsuc. Jak bede miec save z modem z dzialajacymi perkami i przyjdzie patch co je naprawi, to sobie na nim nie pogram prawdopodobnie.