Wpis z mikrobloga

@Candy51: Przegryw odrazu #!$%@? przegryw, jebnijcie się w łeb, ja miałem pierwsze zaliczenie w wieku 24 lat bo nie chciałem być z pustakami. Do gimnazjum chodziłem z 13-latkami którzy już ruchali. Teraz jestem super szczęśliwy ze swoją żoną. Jak tak bardzo chcecie se poruchać idzcie na roxe i tyle, taniej wyjdzie niz tinder i bez stresu ani kompleksów...no i tam zawsze możesz złożyc reklamacje.
  • Odpowiedz
@Totenburg: Nie, ale co w tym śmiesznego? Jak chcesz szukać teraz dziewicy to zacznij od 12-letnich dziewczynek bo tak wyglądają realia tego świata, albo zostań skrajnym katolem i wybieraj pośród nich a itak większośc to nie prawda. Moje miała przedemną jednego partnera przez kilka lat i jeśli chcesz być szczęśliwy z kobietą musisz przełknąć tą pigułkę, chyba że chcesz być nieszczęśliwym przegrywem forever :( Co w tym strasznego no jezu
  • Odpowiedz
@pizzaztunczykiem: zgnilem z wyparcia, nie wiem gdzie ja zyje ze bylem w 5 zwiazkach i tylko w jednym bylem z nie dziewica. jednoczesnie teraz cos krece z dwoma laskami jedna 16 a druga 20 lat i obie nigdy nie mialy chlopaka i nawet sie nie calowaly. gdzie haczyk? brzydkie? tluste? chore na leb? nie xD po prostu spokojne ładne dziewczyny z normalnym towarzystwem i zaintersowaniami.
nie trzeba wiec przelyksc zadnych
  • Odpowiedz
@Totenburg: Gdzie się w mojej odpowiedzi wypieram? No właśnie dokłądnie uderzyłeś w punkt, byłeś w 5 związkach a ja jestem w jednym zajebiście szczęśliwym małżeństwie, jak wspomniałem na początku swojej pierwszej wypowiedzi nigdy nie chciałem być z pustakami. Zawsze chciałem jednego szczęśliwego małżeństwa i to mam :)
  • Odpowiedz