Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#gielda #trading212 #stonks
Fitbit
Hepion Pharmaceuticals
Moneygram International
NIO Inc.
Virgin Galactic

Co myślicie o takim czymś na start? Rozpoczynam przygodę i 100usd podzieliłem między te firmy, jakieś rady czego się pozbyć a co trzymać? I na co uważać ogólnie? Edit. Celowo celowałem w akcje całościowe żeby nie bawić się w kupno 0.000034623 akcji Amazona xD
  • 10
@SZajbuS97: Dorzuciłbym Plug Power, ale poczekał na korektę poniżej 9$ (chociaż wczoraj była więc w sumie nie wiem czy się powtórzy).

Ogółem 100$ to taka zabawa więc nawet jak będziesz mocno w plecy to co najwyżej się #!$%@? i tyle. ;)
Naganiać nie chcę na konkretną spółkę bo to nie ładne ale sektor paneli słonecznych w USA pięknie śmiga i się nadal rozwija. Dużo jest dostępnych na trading212.
@SZajbuS97: a tego to nie wiem :) ja liczę że po pierwszym udanym locie i dalej jak zaczną latać regularnie pójdzie w górę i to laczej longterm z perspektywą kilku lat niż szybka spekulacja :) Jeżeli się tylko "bawisz" to obserwuj, w grudniu były ploty że mają dobić do 80$ USD ale wtedy zaczął się wirus i wszystko klapnęło :-(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lSandwichl: a jeszcze tylko pytanie mam skąd brać informacje o konkretnych spółkach? Są jakieś godne polecenia strony czy google + własny research? Korzystam jedynie z analizy technicznej na investing.com jak robię jakieś szybkie strzały (korzystam z 0 prowizji na trading w 100%, nawet jak przytnę 10 centów xD zarobiłem tak 12usd na Workhorse jak pikował chyba 2 czy 3 dni)
@SZajbuS97: mnie nie pytaj :D po prostu "temat" lotów/kosmosu mnie interesuje, wrzuciłem trochę kasy i obserwuję. Nie mam życia żeby nie wiadomo ile czasu na to poświęcać i strzelać w różne akcje :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lSandwichl: a no to czaje, po prostu myślałem że jakiś srogi makler mi rady daje xD ja ogólnie zawodowo przez 9h dziennie siedzę na dupie i patrzę w szybę więc mam czas zrobić kilka/kilkanaście takich strzałów dziennie xD