Wpis z mikrobloga

@Monitariusz: bardzo dobrze potrafi spiewac i tyle, oceniam tutaj tylko umiejetnosci a on ma badzo wysokie, teksty to nie wiem kto mu pisze wiec tego nie bede ocenial - ot taka muzyka dla bananowych uczniow gimnazjum/liceum z warszawy i okolic. ten gosc ma tylko wku*wiajacy fanbase - ot tak jak Justin Bieber 10lat temu (ten tez bardzo dobrze umial spiewac, nie mozna mu zarzucic ze nie potrafil i tez mial wku*wiajacy
@Monitariusz może się obracasz w jakimś gimbo środowisku? Tam są skłonności do ubustwiania swoich idoli. Też przez to przechodziłem w tym wieku.
A co do tako to nie rapuje o dziwkach, Luis vitton i hajsie tylko o tym co widzi na świecie. Pewnie stąd ta popularność
@Monitariusz: słuchałem Taca zanim to było modne... sorry, ale jeśli bierzemy na przykład taką płytę jak Marmur, która cała tworzy opowieść z ciekawą fabułą poskładaną z kawałków, to to na bank nie jest nudne. Taco ma dobry flow, jego teksty lekko spłatają się w składną całość i dobrze się tego słucha. Poza tym Taco mega trafnie diagnozuje obecne pokolenie i trafia do bardzo wielu osób. Poza tym ma jeszcze zajebistą angielską
Budo - @Monitariusz: słuchałem Taca zanim to było modne... sorry, ale jeśli bierzemy ...