Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem parę miesięcy ponadają, ale to raczej sztuka dla sztuki i za rok trzeba będzie zakończyć działalność.

#radionowyswiat
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Warwick: szczerze to tylko słyszałem że ma być radio a później że już jest.

Wpłacają czy wpłacili? Radio powstało pod wpływem emocji, to i chętni do położenia kasy się znaleźli. Czy ich utrzymają na stałe?nie jestem do końca przekonany
  • Odpowiedz
Sugeruje ze to zadziałał efekt nowości.


@klossser: Pewnie tak, zbiórka wątpliwe, że będzie przynosić ciągle takie sumy. Ale jak będą słuchacze to wesprą się reklamami. Wszystko zależy od wyników popularności, jak będą ludzie to i inwestorzy się znajdą.
  • Odpowiedz
@Warwick: Osobiście nic przeciwko normalnym reklamom nie mam. Raz na godzinę mi nie przeszkadza o ile nie ma tam leków na suchość pochwy czy innego żenującego "obiecałeś obiecałeś OBIECAŁEŚ!!!!!!".
  • Odpowiedz
@klossser: Zaczekajmy i obserwujmy. Na tą chwilę jest duża liczba patronów i mają finansowanie. Ja dla przykłądu byłem wniebowzięty gdzie w piątkowy poranek usłyszałem redaktora Nogasia jak się ciepło sprzecza w redaktorem Mannem. Tego mi brakowało już bardzo długo. Zawsze mogą postrać się o reklamodawców przecież jeżeli z patronite nie da się wyżyć. Rynek i odbiorcy zweryfikują.
  • Odpowiedz