Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adammalysz12: @DnoTotalne: @sajmen: Ale po #!$%@? w ogóle dawać zdjęcie na FB w ogóle to nie wiem po co te media społecznościowe komu, jedynie żeby się kompleksów nabawić, ja już nie korzystam mam #!$%@? za dużo raka udawanego szczęścia powierzchowności i wszystkiego co szkodzi ludzia najbardziej teraz, oczywiście jest na pewno dużo stron z wartościowym kontentem ale na innych stronach też to jest więc ¯\_(ツ)_/¯
@zapalsobiekota: tez tak uważam, wszysscy pokazują to jacy są szczęśliwi i zadowoleni z życia, wszystko super pięknie fajnie, a jak spotkasz się z taką osobą face to face to naglę się okazuje że nie jest tak cudownie i super...
Z jednej strony jest to ok, bo po co się żalić i wrzucać jakieś smutasy, nikt by tego nie oglądał, ale z drugiej nie ma też sensu udawać kogoś kim się nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sajmen: Nie no jak masz znajomych i tylko tam masz kontakt to spoko bardziej chodzi mi o sytuację gdzie pisze się z paroma znajomymi raz na rok i ogółem to co OP opisał jak się ma dużo znajomych to spoko jednak lepiej nie wchodzić na główną i nie robić sobie siana w głowie