Wpis z mikrobloga

@Cyfenotryna: @zastuj: nie wiem może dlatego że na wykopie trzeba studiować infę, telekomunikację czy inny air bo reszta to makdonald hehe XD i to czy mają rację zweryfikuje się dopiero jak ta pani będzie szukała pracy. Jakiś tam nakład swój włożyła i każdy ma swój sukces ja tam jej gratuluję bo pewnie spełniła jedno ze swoich marzeń a to chyba najważniejsze w studiach bo nie mówcie mi że najważniejsza jest
@matematycznyowoc: bo nie jest ale to moje zdanie. Sam materiał jest do zdania i tyle, na studiach zdobywa się ciekawość świata, chęć uczenia nowych rzeczy i zajawkę i dużo więcej ważniejszych rzeczy niż ta podstawowa wiedza którą próbują przekazać na infie. No ale każdy jest inny dla Ciebie to było najważniejsze i potrafię to zrozumieć
@matematycznyowoc: a czego Wy się spodziewacie, postując takie rzeczy tutaj? Przecież to wylęgarnia #!$%@? i zazdrosnych przegrywów. Nie mówię, że wszyscy, ale naprawdę widać, że duża część. Chociaż z drugiej strony, to też trzeba być jebniętym i rozpaczliwie szukać atencji, żeby postowac na wypoku takie rzeczy.