Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie

Totalnie #!$%@? mnie robienie z programów typu Discovery populistycznej papki dla bezmózgów. Kiedyś to był kanał na poziomie, świetne dokumenty, zawsze coś ciekawego, w morzu dennych teleturniejów i seriali. A teraz? Same gówna o samochodach, zapełniacze czasu antenowego, dla coraz bardziej zgłupiałych widzów. Z kolei BBC Knowlege powinno nazywać się BBC Top Gear.

Dzisiejszy program Discovery:

12:00,13:00, 14:00 - Fani czterech kółek, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00 - Auto reaktywacja, potem jakieś gówna o szukaniu złota (3 godziny pod rząd)

Discovery World: programy o żarciu, a potem "Biznes ostatniej szansy" i "Operacja windykacja"

Discovery Science - nic oprócz "Jak to jest zrobione" , bo w końcu najważniejsze w nauce czegokolwiek jest oglądanie wyrobu kul do kręgli.

Wczoraj oglądałam dobry program dokumentalny o Ameryce Południowej na TVP1, ale wiecie co? Nadawali go w czasie, gdy większość ludzi jest w pracy.

CO SIĘ DZIEJE Z TYM ŚWIATEM JA SIĘ PYTAM?!

#gorzkiezale #swiatschodzinapsy
  • 6
  • Odpowiedz
@chomi: Smutny jest też opadający poziom merytoryczny programów przyrodniczych. Jakieś zasadzki na węże, robienie show na 100%, matko, jaka walka, co się tam nie dzieje! Śmiertelnie jadowite pająki, ale typ łapie je gołymi rękami i jest tak blisko śmierci! :C
  • Odpowiedz
@3Xpro: właśnie, ze wszystkiego robią szoł, bo pokazanie życia węża jest nudne dla przeciętnego widza i spada oglądalność ;/
  • Odpowiedz