Wpis z mikrobloga

@varmiok chcesz powiedzieć, że niemal wszystkie pytania były niemerytoryczne i nie warto na nie odpowiadać? To po co w ogóle pomysł na AMA, chyba tylko po to żeby móc powiedzieć że prezydent rozmawiał z internatami i liczy się z ich zdaniem
@sailer: mnie się na tę AMA wbić nie dało w ogóle. Zaś wykopki urządziły sobie lincz, uważam po przejrzeniu dzisiaj zarówno pytań jak reakcji na odpowiedzi. Nieistotne było co zostało powiedziane, minusowano jak leci. Jak dzieci.

Zresztą niemal to samo było pieć lat temu, tyle że wtedy plusowano. To medium nijak nie nadaje się do poważnej dyskusji, tylko do olania.
@krystal_Tri_tapik no to dlaczego PAD nie olał wykopu? Jakiś interes w tym pewnie miał. Dodatkowo nie trudno wyczuć, że nastroje są zdecydowanie antyPiS tutaj więc nie wiem czego się spodziewać, że nagle zaroi się od plusów na AMA ich kandydata? Dodatkowo większość odpowiedzi było wymijających i niewiele jest pytań trudnych na które padła odpowiedź
@sailer: i ty, i znakomita większość minusujących przyszła tam już z założeniem, że PAD zaprezentuje się fatalnie.

Strona ze śmiesznymi obrazkami zaprezentowała totalny brak obiektywizmu, i tyle. Niczego innego się nie spodziewałam. Bronienie tego zachowania w dyskusji, że to w ogóle wina PADa, bo po co przyłaził, w żaden sposób nie przykryje braków wypoku z naczelnym, dozwoleniem, żeby ton takiej dyskusji nadawała grupa troli.
@krystal_Tri_tapik teraz obniż oczekiwania i będzie dobrze. Wykop tworzą użytkownicy i jeżeli coś im się nie podoba to minusują co w przypadku AMA myślę, że było pewnego rodzaju buntem, strajkiem przeciw prezydenturze Andrzeja Dudy. I jak w życiu cześć z tych ludzi jest wspaniała, duża część w porządku ale są też buce. Trochę chaotycznie ale nie będę już redagował na telefonie, myślę że moja myśl jest zrozumiała
@krystal_Tri_tapik tylko rozumiem, że to ulepszanie w tej chwili ma polegać na tym, żeby użytkownicy wykop.pl zachowywali się obiektywnie i dawali plusiki jak odpowiedzi im się podobają. Ale właśnie w tym sęk, że osoba odpowiadającą, ama, odpowiedzi im się nie spodobały, bo większość jest antyDuda