Wpis z mikrobloga

jakaś realna alternatywa dla tego państwa po za bosakiem z taką siła przebicia? Nie.


@JaTuNowy: Bosak i jego katolicki fanatyzm niech sobie idzie na księdza i do Watykanu, bo nie jest żadną alternatywą.
  • Odpowiedz
@Metzger3 Jeśli uważasz wszystkich homoseksualistów za osoby chore to tym bardziej jesteś zabetonowany w psychiatrii przestarzałej o 150 lat. Równie dobrze za nienormalnych można uważać zwolenników skrajnych opcji politycznych o skrajnych poglądach, ich mózgi też działają nietypowo, bo większość społeczeństwa ma umiarkowane poglądy albo nie interesuje się polityką.
  • Odpowiedz
@suluf: Tak się łączą, że w obu przypadkach mamy do czynienia z domaganiem się przywilejów, które nie należą się osobom z racji nie spełniania wymagań by je otrzymywać.
  • Odpowiedz
@Metzger3 Kobieta 100 lat temu nie spełniała wymagań żeby głosować ani brać udziału w polityce, Indianin 200 lat temu nie spełniał wymagań żeby mógł być normalnym człowiekiem i obywatelem, nasi chłopscy przodkowie 500 lat temu nie spełniali wymagań żeby móc opuścić przypisyany im grunt albo ich rodzinną wioskę bez zezwolenia od ich pana. Standardy społeczne się zmieniają i ewoluują, nie powstrzymasz tego, kiedyś konserwatyści próbowali bronić niewolnictwa czy dehumanizowania innych etnicznie
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: Bo są osobami chorymi. Nikt zdrowy psychicznie świadom samego siebie i świata czyniłby homoseksualizmu. No chyba, że toczyłaby go choroba, która zaburza popęd seksualny i nakierowuje go na nie tę płeć co powinno :).
  • Odpowiedz
@Metzger3 Nie masz żadnego dowodu naukowego na swoją tezę. Jak mówiłem, popieranie skrajnej prawicy lub skrajnej lewicy też jest odchyleniem od normy, więc w twojej retoryce każde działanie inne od bardziej popularnego jest chorobą.
  • Odpowiedz
@JaTuNowy Ale mówiłem, że mamy jakąś alternatywę? Ja dla siebie nie mam żadnej alternatywy i muszę głosować na mniejsze zło. Nie mogę popierać Konfy, bo jest mi tak samo daleka jak PiS i kompletnie się z nią nie zgadzam.
  • Odpowiedz
się osobom z racji nie spełniania wymagań by je otrzymywać


@Metzger3: Domyślam się że chodzi o rodzenie dzieci, co nie jest żadnym wymogiem, ponieważ państwo zezwala na małżeństwa osób bezpłodnych oraz osób które nie mogą się już rozmnażać ze względu na wiek.
  • Odpowiedz
@Metzger3

Bo są osobami chorymi. Nikt zdrowy psychicznie świadom samego siebie i świata czyniłby homoseksualizmu. No chyba, że toczyłaby go choroba, która zaburza popęd seksualny i nakierowuje go na nie tę płeć co powinno :).


Dlaczego zajmujesz się komentowaniem na wykopie zamiast ciągłą kopulacją i produkcją dzieci, zdrowa osobo?
  • Odpowiedz
@Holiday:
Ten tytuł XD
A w jaki sposób można nie praktykowac homoseksualizmu, poproszę jakiegoś uczonego, to tak jak z chodzeniem do kościoła? Czyli ze wolę mężczyzn, ale z nimi nie współżyje, to już git? XD
  • Odpowiedz