Wpis z mikrobloga

@PanPomidorek: domeny.tv, nazwa.pl, home.pl, ovh.com (akurat niby polecają, ale miałem tam największe problemy :P), cyberfolks.pl, hrd.pl, one.com.... wszędzie, gdzie tylko jest taniej. Dostawca bez większego znaczenia, zawsze można później przenieść. Dostawca ma znaczenie dopiero przy kupowaniu serwera - wtedy rzeczywiście trzymać się z daleka od nazwa.pl i podobnych tworów.
@PanPomidorek: domenę kup gdziekolwiek, szczerze nie wiem kto sprzedaje .pl bo z tego co patrzę z moich ulubionych nikt nie wspiera, natomiast od razu przepnij sobie domenę do google, bo oni oferują $300 na ich hosting na rok, możesz sobie postawić całkiem spoko maszyny za friko
@sohost: Mam takie wymagania:
- LiteSpeed,
- Redis,
- Dyski SSD,
- memory limit 1024 MB,
- php 7.4, wybór modułów php,
- pojemność elastyczna, na początek 20 GB wystarczy,
- zagwarantowane zasoby, zależy mi na wydajności.

Macie jakąś usługę tego typu? Może jakiś VPS, który w ten sposób przygotujecie? Szukam jakiegoś dostawcy, który jest elastyczny, będzie miał interesującą mnie konfigurację, będą strony tam śmigały jak trzeba i dobry support. Stron
@Init0: tylko strony i sklepy na CMS. Do aplikacji i systemów mamy dedykowane serwery w OVH. Mógłby to być VPS, ale potrzebowałbym pełnej obsługi, żeby to wszystko działało, do tego LiteSpeed np. jest komercyjnym i płatnym silnikiem, nie chce mi się w to bawić i o tym pamiętać. Mam ważniejsze sprawy, bo dla nas te stronki są tylko dodatkiem. I tak wszystko przechodzi przez CloudFlare, więc może być zwykły hosting, byle
@patryk-4: jak to ma być kilka hostingów bez jakiegoś HA to moze pleska/directadmin/cpanel sobie postaw moze na jakimś vps/dedytku. Wyjdzie najtaniej + jakiegos admina na godziny ( ͡º ͜ʖ͡º)