Wpis z mikrobloga

@xJakuzo: a mógłbyś podać jakieś sposoby na zarabianie w Forzy4? Gram od kilku tygodni i kupiłem domy do 1 mln, nazbierałem sporo superlosowan ale auta średnie kasy to tak mam w okolicach 1 mln. Żeby coś kupić na aukcji i wydać kasę na tuning to tez tak ok 100k za ulepszenie plus auto. Da się jakoś szybciej zarobić na lepsze auta i te domy po 15 mln? Czy grać ileś tam miesięcy i ciułać?
  • 17
@MarkiMarka: Ja gram od premiery, wczesniej duzo snajpilem aut PO i te sprzedawalem bardzo wysoko. Teraz szczerze mowiac nie mam pojecia jak szybko dorobic kase.

EDIT: Jesli potrzebujesz kasy, wez kilka aut ktore mozesz wystawic za 20 baniek, to kupie od Ciebie.
Było by fajnie ale mam chyba jakiś problem albo coś źle robię:
Wybieram auto, wystaw na aukcję ale nie mogę ustawić ceny powyżej ceny podobnej co kupiłem w sklepie. Np merc g65 amg w sklepie jest za 261 a mogę ustawić cenę wykupu 287 000.
Lolę kupiłem i mogę ją wystawić za max 305 wykupu.

I jak myślisz warto najpierw wykupić wszystkie domy nawet te za 15mln i ten zamek?
@MarkiMarka: Serio nie pamietam, ja zajalem sie snajpieniem i handlem we wczesnym etapie gry i zbudowalem tyle kaski ze kupilem wszystko i jeszcze rozpedu starczylo mi do wymaxowania kasy ze 2 razy. Kiedys Jaguary C-Type szlo kupic za 500k a wystawic za 20 baniek, teraz po prostu nie wiem czy to dalej dziala, czy tez sa inne auta bo Playground pozmienialo bardzo aukcje. W kazdym razie jak masz cos drogiego to
Dzięki, wystawiłem 3 kolejne. Dziwne ale powinienem dostać 20 mln bo tyle odebrałem a na koncie mam 18. Swoich miałem z 1,6mln. Jakby mi jakiś podatek doliczyli czy coś?
A masz jakieś ulubione auta? Jak widzę jak tam ludzie zasuwają furami a ja mimo że mam niby szybkie typu Lola z tuningiem to nie dość że to lata po całej drodze i ciężko mi utrzymać auto na pasie to jeszcze inne objeżdżaja mnie jak chcą? Gdzieś oglądałem filmik gdzie chwalili najszybszy samochód ferrari 599xx że to potwór. Czy jest tak że każde auto po tuningu może być świetne?
@MarkiMarka: Ok wezme jagi jak wroce z pracy wieczorem. Co do aut - 599XX Evo to potwor, zwykle 599XX to zdzior. Duzo jest dobrych aut, zalezy do czego potrzebujesz. Akurat Lola to straszny gniot.
Wielkie wielkie dzięki :) a polecilbys jakieś dobre auta do S1 żeby choć tę misje robić? I jeszcze jedno pytanie: gram na padzie da się nim nauczyć dobrze driftowac? Na razie się t nie zajmuje ale tak myślę że będę chciał się tego nauczyc. Oglądam filmiki na ut ale tam ludzie ma kierownicach kreca
@MarkiMarka: Co do aut w S1 to polecam 2017 Camaro ZL1 z jakims dobrym tuningiem i obowiazkowo AWD. Ogolnie trzymaj sie zasady ze wszystko co jest wyscigiem bo bierz auto z AWD. Przede wszystkim pamietaj zeby powylaczac wszystkie helpy poza ABS i koniecznie skrzynia manual - o ile jeszcze tego nie zrobiles.
Na padzie gralem od poczatku i bez problemu da sie driftowac, ta gra jest pisana pod pada :) Co