Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykry: a jak dużą tolerancję masz na stres i nerwowych ludzi? Bo czuję, że prędko byś tego pożałował ( )

Tak serio raczej gram solo, ale można coś z czasem pomyśleć :P
  • Odpowiedz
@Barylak: W sumie jedna komenda wydała mi się ciekawa (wyłączenie centralizacji), więc zobaczę jak będzie się z nią grało, ale reszta raczej jest mi zbędna. Na tym dobrze jest widzieć w miarę na blisko, a jak chcę całą mapkę, to jestem tak przyzwyczajona do klikania tabu, że robię to z automatu- wystarczy pół sekundy, żeby spojrzeć i już wszystko wiesz. Dzięki za podesłanie ʕʔ
  • Odpowiedz
@night_witch95: i tak dobrze że nie na klawiaturze, u mnie co drugi mecz to siadanie na F12 i robienie 20-30 screenow albo gryzienie kabla od myszki ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@wykry: o #!$%@?... to granie z kimś jest byciem spermiarzem? Współczuje upośledzenia, to chyba gorsze niż spermiarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kwestii #!$%@? się zapewne i tak byś mnie nie przebił ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@night_witch95: Ze spermiage chodziło mi, że może ktoś myślał „o dziewczyna dodała post, że gra a ten już „zagramy?”” Zresztą nie raz grałem mma gdzie była dziewczyna i 1-2 zawsze było, którzy lizali jej d00pe mówiąc że nic się nie stało jak zginęła, że super gra (pomimo, że niezbyt dobrze grała). O to mi chodziło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykry: no to można było to napisać czy zażartować na tysiące innych sposobów, wybrałeś najgłupszy xD No zdarzają się tacy często, ale tak samo często zdarzają się tacy, co każą #!$%@?ć do kuchni, co jest najbardziej zabawne, kiedy zamykają i brzmią jak #!$%@?, a mocny ból dupy ich złapał- to jest loteria, dzbanów jest dużo. Co do lizodupców, jak są ignorowani to zazwyczaj przestają, a i z moim charakterkiem też raczej
  • Odpowiedz