Wpis z mikrobloga

Nigdy więcej nie będę się słuchał mireczków jeśli chodzi o polecenie gry.
Zapytałem się ostatnio o gry do polecenia i polecili mi Stardew Valley to kupiłem, uruchomiłem i


#gry #steam #stardewvalley
  • 14
  • Odpowiedz
@maxwol Jakie wrażenia ogolnie ze Stardew Valley? Po spoilerze wnioskuję, że jest co robić? Myślisz, że ta produkcja byłaby przystępna dla kogoś średnio ogarniającego gry?

nie dotknąłem kobiety już od 3 lat, ale chłopie, jaka baza rozwinięta w factorio, polecam z calego serca


@Victim Tak trzeba żyć
  • Odpowiedz
@Jerry664: Myślę, że jak najbardziej. Jak widziałem gdzieś recenzje to gra jest dla każdego - od dziecka, nastolatka po dorosłego. Nie stresujesz się, robisz spokojnie swoje, a zarazem wkręca bardzo. Taka typowa gierka na odstresowanie po pracy, nie wymagająca specjalnie dużo ogarniania.
  • Odpowiedz
@maxwol: Ja nie wiem jak ludzie grają w to na luzie. Ta presja czasu sprawia, że jestem wkuriowny jak nie wykorzystam każdego dnia w 100% :P Do tego zawsze chcę zrobić te misje ze szkoły w pierwszym roku, także trzeba wiele rzeczy ogarnąć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@invit Jaka misję ze szkoły? Ja mam wrażenie, że nie wykorzystuje tej gry w 100 procentach. Tzn. mam swój świat i głównie bawię się w uprawy, a rzadko wychodzę na miasto do ludzi i robię ich misję
  • Odpowiedz
@maxwol: a sorry to jest community center. Z czasem odblokowujesz tam kolejne bundle do zrobienia które polegają na zbieraniu odpowiednich produktów i dostarczaniu, za każde dostajesz nagrody. Kiedy zrobisz wszystkie, community center zostanie odbudowane, a ty uratujesz wioskę przed bezwzględnymi kapitalistami z jojomart.
No i jeszcze warto do jaskiń chodzić i walczyć, chociażby po geody które niszczysz u kowala i oddajesz do muzeum. Ja tam biegałem w każdy deszczowy dzień.
  • Odpowiedz