Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Moderacja znowu niespełna rozumu. Zakopuje mi znalezisko za duplikat, gdzie moje znalezisko mówi o tym, że Duda ulaskawial też morderców i katów domowych, a podlinkowane znalezisko mówi tylko o tym, że Duda ulaskawil 2 Morderców¯(ツ)/¯ Wcześniej tak samo zakopali mi znalezisko, które informowało o tym, że słowa dwóch panów o LGBT zostały zgłoszone do prokuratury i podlinkowala znalezisko w którym był tylko film z panami wyrażającymi się o LGBT.

I oczywiście udają, że nie widzą odwołania, które wisi od 30 minut

@a__s Znowu. Wiem, że Michau jest ekspertem w TVPIS INFO, ale wykop to chyba portal tworzony przez użytkowników?
https://www.wykop.pl/link/5584813/andrzej-duda-ulaskawil-nie-tylko-gwalciciela-ale-takze-morderce/

#bekazmoderacji #moderacjacontent #polityka #bekazpisu #wybory #polska #neuropa
źródło: comment_1594145735OxkrO6aXoSs8tBk2xg1tIc.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlyn-wodny: Oczywiście moderacji nie na rękę jest, aby znalezisko mówiące o tym, że Duda ulaskawial morderców i katów rodzinnych było na głównej obok AMA więc musieli zakopać pod pretekstem duplikatu( ͡° ͜ʖ ͡°)
przed ama z andżejem


@ZeT_: on i tak nie będzie odpowiadać, myślisz że jak gość wydaje miliardy na TVP to ma czas pisać na czacie z przegrywami w ostatnich 2 dniach kampanii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zrobią fotkę z komputerem, wmontują wypok w tło monitora z uśmiechniętym Dudą i posadzą ekipę od social mediów ( ͡° ͜ʖ ͡°)