Wpis z mikrobloga

@Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

Tak jak w 2015, chciałbym odpowiedzieć na Wasze pytania w ramach AMA - już w środę o godzinie 19.45
Liczę na kolejną, bardzo ciekawą dyskusję i zapraszam do udziału.

#wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #ama #prezydenckieama2020 #wybory2020 #duda2020
Pobierz Andrzej-Duda - @Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

Tak jak w 2...
źródło: comment_1594129955utWXSeH1tpXw5r4RAg2Jpo.jpg
  • 933
@Andrzej-Duda: Szanowny Panie Prezydencie! Gdzie widzi się Pan po zakończeniu prezydentury, bez względu na to czy nastąpi to w tym roku, czy za pięć lat? Stanowisko prezydenta jest najwyższym jakie można osiągnąć, w związku z tym na niemal całym zachodnim świecie byli prezydenci odchodzą z polityki i ograniczają się do udzielania wywiadów, wystąpień na międzynarodowych konferencjach, uczestniczą w tworzeniu think-tanków itp. Tymczasem Pan nie jest szanowany ani w kraju ani za
Co? No tego to się nie spodziewałem. Nie wiem czy to mądry ruch. @Andrzej-Duda 5 lat temu zlał bardzo szybko użytkowników i ograniczył się tylko do łatwych i głupich pytań pomimo, ze pół wykopu wynosiło go na ramionach jak jakiegoś zbawcę Polski. Teraz jest znacznie trudniej, zwłaszcza, że olał wraz z Trzaskowskim AMA przed II turą.
W takich okolicznościach jego poparcie drastycznie spadło na wykopie i według wewnętrznych badań przeprowadzonych przez użytkowników
@Marian_Koniuszko: Po to są pytania, by sprawę wyjaśnić. Nie widziałem, aby p. Duda zareagował i uspokoił swoich zwolenników, aby nie powtarzały się takie sytuacje, jak np. ostatnio pewien Pan który zerwał plakat, groził spaleniem domu i pobiciem 2 kobiet. Na wielu wiecach Dudy następuje eskalacja przemocy ze strony zwolenników PiS, za np. flagę LGBT, za okrzyki "Rafał, Rafał", itd.
Nie wiem o jakie strzelanie do kaczek chodzi, czy chodzi o czyjś
Kogo w sumie może przekonać? Raczej nie spodziewałbym się dużego wpływu na ludzi, którzy mimo wszystko mają dostęp do wielu źródeł (innych niż TVP). Każdy obóz polityczny wskazuje na propagandę TVP i nieudolność rządów, więc jak osoba reprezentująca partię rządzącą może cokolwiek tutaj zdziałać?