Wpis z mikrobloga

@maszy666: ludzie tak jest od lat ty myślisz że w TVN to są przypadkowi ludzie? To są dwa zwalczające się plemiona nic więcej, dwie partie dwie tuby propagandowe. Niestety my po środku.
  • Odpowiedz
@sEB-q: jak znajdziesz w TVN takie kwiatki jak ta pani (co się nie zdarza pierwszy raz), albo fałszywy projektant mody z USA to daj znać. Wtedy Twój symetryzm będzie w pełni uzasadniony.
  • Odpowiedz
@arkan997 ciekawe jak były organizowane osoby do uczestnictwa w tej debacie. To oczywiste, że nie chodzili po domach i nie brali przypadkowych ludzi. Zapewne zadanie dostał lokalny samorząd, sołtys albo inna szycha. To też oczywiste że krewni i znajomi królika mają pierwszeństwo w takich sprawach. A że ta pani jest z tamtej okolicy, "ona w polityce siedzi to niech idzie" to ja wypchneli.

Chociaż to oczywiście żadne usprawiedliwienie. Mądrzy ludzie w
  • Odpowiedz
@arkan997: wow, 2020 a ludzie nie znają takich sztuczek xD Przecież już lata temu Trzasku też miał niby swoje ławeczki wyborcze w Warszawie do rozmów z przypadkowymi przechodniami, ale wszyscy byli podstawieni.
Halo, tak działa polityka w 2020!
Co jeszcze? Może wierzycie w niezawisłe i sprawiedliwe sądy, bo tak napisano w ustawie i konstytucji? XD
  • Odpowiedz
@PKWiU93-21-1: @ogrodow_wonsz: Już nie odpowie. To jest typ ludzi, którzy rzucą gównem i uciekają do nory, bo wiedzą że właśnie są merytorycznie rozjeżdżani przez innych, i tylko by się bardziej pogrążyli gdyby dyskutowali.
  • Odpowiedz
@Mikka: czy tego dziennikarza podstawił TVN? Nie, podstawił go Najwyższy Czas. Czy TVN sobie wybierał których konkretnie dziennikarzy chce mieć? Nie wiem na 100%, ale poszlaki wskazują na to, że to redakcje wskazywały kto tam pójdzie (gdyby zblokowali dziennikarza z gazety, która się nie pojawiła, to dziś by było o tym głośno, a nie o tym typie z nczasu).

Natomiast w debacie TVP to oni wszystko kontrolowali od początku do
  • Odpowiedz
@Pegos: Miej o to pretensje do redakcji nczasu, z tego co wiem to sprzyjają konfederacji, mieli wolną rękę w wyborze dziennikarza. No fajna ta mieszkanka taka "przypadkowa" xddddddd
  • Odpowiedz