Wpis z mikrobloga

jako wyborca bosaka, który głosował na niego z zaciśniętymi zębami bo nie jest zamordystą tylko umiarkowanym wolnościowcem i ceni sobie pewną logikę w życiu zarówno społecznym jak i gospodarczym.
nie wyobrażam sobie jak mógłbym zagłosować na dudę...a główną przyczyną jest ta ohydna, tępa traktująca wyborce jak kompletnego debila propaganda tvp.
idziemy w pełen komunizm, dzięki bogu że te media są zagraniczne.
polacy to kompletni debile, w tym moja matka...pokażesz jej 101 manipulacji tvp a na końcu usłyszysz argument, że dudzie lepiej z oczu patrzy a jak czaskowski dojdzie do władzy to przeforsuje to i tamto razem z tuskiem a tusek to diabeł co on zrobił z polskooom.

#debata #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: również nie jestem zwolennikiem KO, a optuję za Trzaskowskim, bo propaganda TVP urąga mi jako obywatelowi. Jest to jedyna opcja sprzeciwu jaką mogę okazać, bo te szuje rekompensatę z tytułu niepłaconego abonentu i tak dostaną z budżetu. Odsunięcie dudy to będzie przestroga dla kolejnych populistów.
  • Odpowiedz
@pullock: potężne bojówki gejowskie, będą w niedziele na wsiach wpadać do kościoła by spenetrować wiejskie dupki.
biorąc pod uwagę, że takie osoby jednak wyjeżdżają do większych miast to statystyczny mieszkaniec wsi zobaczy dwóch facetów trzymających się za ręcę pewnie raz na 10 lat.
potężny problem społeczny, chociaż też widzę pewnien problem w lewackich aktywnościach, nie mylić w lewicą.
mam wrażenie, że ktoś specjalnie gra tymi tematami by podzielić społeczeństwo, nie zdziwiłbym
  • Odpowiedz
@4d70c20916ae4e859918711a35165f21:
przeczytaj to zdanie jeszcze raz albo trzy.
jakoś nie za bardzo przykładam się do pisania na wykop pl zwłaszcza, że kilka klawiszy mi nie działa w laptopie ale myślę, że sens mojego zdania jest inny.

tak, moim zdaniem rządy prawa i sprawiedliwości to odrodzenie komunistycznych sentymentów i najgorszych cech narodowych polaków np zawiści, jak w tych kawałach gdzie mogę stracić nogę jak sąsiad bogacz straci dwie.
to, że nie do
  • Odpowiedz