Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór miruny z #rzeszow Mam pytanie odnośnie sklepów jubilerskich w mieście kebaba. Zazwyczaj kupuje biżuterie w sklepach typu apart/kruk, jednak ostatnio kolega z krk zdziwił się, że nie kupuję u jakiegoś miejscowego jubilera, gdzie jego zdaniem jest taniej, ale jakościowo ten sam pułap. Poczytałem trochę tag #jubilerstwo jednak większość osób piszę o pierścionkach zaręczynowych.
Do rzeczy, gdzie kupię jakąś fajną bransoletkę/naszyjnik w okolicach 250-300zł w Rzeszowie? Czy mimo wszystko przy tak niewielkiej kwocie powinienem pozostać przy sieciówkach? Chciałbym jakąś złotą bransoletkę zacebulić (wiem, że wiążę się to z gorszą próbą)
#bizuteria
  • 12
  • Odpowiedz
@Miasekk: apart i kruk to tylko ładnie wyglada, a niestety jakość metali jest mierna (nikiel itp). Myśle, ze znacznie lepszą jakość dostaniesz u lokalnych. Jedynie kogo mogę polecić, to Jubilera w Galerii outlet (dawna graffica). Jubiler jest zaraz obok sklepu Douglas. Niestety nie pamietam nazwy ale chyba jest tam tylko jeden. Niestety #2 nie znam cen rzeczy których szukasz.
  • Odpowiedz
@IdzDoAptekiPoLeki: Apart może i tak, ale Kruk ma bardzo dobrej jakości biżuterię (przynajmniej tę złotą). Kupowałem tam obrączki, pierścionek zaręczynowy i sporo innej biżuterii - wszystko bardzo dobrej jakości (już z perspektywy wielu lat) i znacznie lepiej wykonane niż wyroby większości lokalnych.
  • Odpowiedz
@Miasekk: niestety wyroby z sieciówek typu apart, kruk to dziadostwo w kwestii jakości - powie ci to każdy jubiler, który spojrzy na te wyroby pod powiększeniem... niestety i ja się naciąłem na to marketingowe gówno. polecam ci 'skoczek i synowie' z grunwaldzkiej. konkretnie podchodzą do tematu, nie windują sztucznie cen i przede wszystkim są producentem czyli kupujesz ich wyroby.
  • Odpowiedz