Wpis z mikrobloga

@jannar24: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Trump wygra m.in. dzięki bandzie zwięrząt spod znaku BLM( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nheero: zawołaj mnie po wynikach bo się w sumie tak nie interesuje ale ciekawa sprawa jest jakie wyniki tam będą po tych dzikich występach tam ostatnio
  • Odpowiedz
@Nheero: radykalizm z żadnej strony nie jest dobry, a to co się dzieje w usa to już jest przesada. no ale nie wiadomo na ile nam to media hiperbolizują, a na ile jest to faktyczny problem
  • Odpowiedz
@WydajnaJednostkaIndywidualna: problem jest i to dość spory, widać to na wszystkich social mediach, głównie FB i instagram, ostatnio widziałem zdjęcie czarnej w koszulce Black Trans Matter, instagram promuje na głównej filmiki z symbolem czarnej pięści, mówiąc, że to pokojowe protesty, komentarze w stylu "All lives matter" są atakowane przez czarnych, że ludzie są rasistowscy, oczywiście to internet, ale to tylko zalążek tego, co się dzieje na ulicach, społeczeństwo jest mocno
  • Odpowiedz
@Nheero: to fakt bo lewą stronę całkiem radykalną poczytałem na reddicie i nawet się nie zorientowałem, że plusowałem mocno radykalnego trumpistę - bo po prostu miał rację :) uważam, że nie liczy się kogoś światopogląd, a to co mówi w danym kontekście.

to co tam było wyplusowane mnie przeraziło.
  • Odpowiedz
@WydajnaJednostkaIndywidualna: nie polecam wchodzić na reddit, ani czytać tam generalnie niczego. No, może poza nowinkami technologicznymi. Wszędzie jest wciskana poprawność polityczna, nawet jak chce się porozmawiać o grach czy serialach. Reddit mocno się zmienił w ciągu ostatnich lat, to tuba propagandowa lewicy. Ludzie narzekają, że wykop i moderacja przesadza, ale na reddicie jest o wiele, wiele gorzej.
  • Odpowiedz