Wpis z mikrobloga

@Anien: w 2005. W 2007 to już Tusk czytał ceny mąki i cukru i jechał socjalem przez co rozwalił Kaczyńskiego, który myślał, że PiS jak zwykle będzie chronił biednych a Tusk pier....ł coś tam o przedsiębiorczości i takich tam. A tu niespodzianka. I teraz Rafał robi to samo. Przekupi wyborców. LGBT się nie sprzedaje tak dobrze.
W końcu może będziemy mieć lewicę jak Demokraci w USA. Socjal + LGBT. A prawicą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anien:

przecież rzeczy które oni głosili w 2007 to nieosiągalne marzenie dzisiaj

Tak było zawsze - PO plotło to co ludzie chcieli usłyszeć, ale jak przyszło do realizacji, to, jak to trafnie ujął jeden z ich ludzi- #!$%@? dupa i kamieni kupa.
Teraz masz to samo - potrzask obiecuje "To samo co Duda, a nawet więcej, ale nie jestem Dudą!" choć wszyscy wiedzą, że jedynym jego celem jest "wypalanie żelazem"
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,26005939,wybory-prezydenckie-2020-trzaskowski-bede-wypalac-zelazem.html
@tellet: Nie ogarniasz, że chodzi mi przede wszystkim o inną retorykę? Do tego mówisz, że mówią co ludzie chcą usłyszeć, a następnie pokazujesz cytat z "wypalaniem żelazem", sugerując że jest co coś złego, czego nikt nie chce słyszeć. Wspaniała logika
@Bruteno1 zły link wrzuciłeś OPie. Była taka debata w której byli politycy ze wszystkich stron i siedzieli sobie na czilku, bez żadnych pytań i liczników rozmawiali o poglądach, ale niestety ch*j nie znajdę bo nie pamiętam kto tam był ani gdzie, to chyba na początku lat 90 było. I chyba nawet herbatę pili lol.

Debaty Tuska z Kaczyńskim 2005/07 wtedy nie robiły na mnie jakiegoś wrażenia ale po tym co wybiło później