Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Istnieje pewna grupa narodowców która jest zakłamana i prowadzi do rozbicia Konfederacji.
Osoby które chcą iść drogą Andruszkiewicza czy Małpiana Kowalskiego i być PiSowskim pachołkiem.

Trzeba się takich osób pozbyć ze środowiska bo skończy się to źle dla całego ugrupowania.

Prawdziwy narodowiec nigdy nie zagłosowałby na Dudę który nie ma kompletnie nic wspólnego z poglądami narodowymi.

#konfederacja #4konserwy #narodowcy #bekazpisu
S.....j - Istnieje pewna grupa narodowców która jest zakłamana i prowadzi do rozbicia...

źródło: comment_1594051818YJHNovdHp9iQnjf2vmNTi0.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SynTwojejStarej: swoją drogą ten wpis może wyglądać jak kontra na spot "wyborców bosaka" ale nie to miałem na myśli.

Ten spot dopiero co obejrzałem i jest prześmieszny XD młodzi pisowcy udający wyborców konfederacji XD no i Leszek Żebrowski którego szanowałem dał się namówić na taką hucpe... Szkoda słów.
  • Odpowiedz
@SynTwojejStarej: Weźcie sobie załóżcie nowy tag coś w stylu #politykza5zl albo coś podobnego.
Ile dziennie można dodawać takie samy "analityczne" wysrywy. Gówno znacie się na polityce, ale przed wyborami to każdy ekspert

"JA TO PRZED WYBORAMI ZROBIŁBYM TAK NA MIEJSCU KONFWY BO DZIĘKI TEMU WIĘCEJ ZYSKAJĄ"

"JA TOA JAKBYM BYŁ SZEFEM KONFEDERACJI ALBO CHOCIAŻ PSEM KORWINA TO ZAGŁOSOWAŁBYM NA CZASKOWSKIEGO BO MOJE ANALIZY W EXELU WSKAZUJĄ ŻE TO LEPSZE ROZWIĄZANIE"

"KIEDYŚ
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Latarenko: no ładnie się zesrałeś. Gratuluję.

Gówno znacie się na polityce


Dobrze,że Ty się znasz krypto PiSowcu. XD

Chcesz to sobie głosuj na Dudusia i agituj dla PiSu tak jak narodowcy o których wspominam xD ja ci nie bronie. I dlatego również ja cię serdecznie proszę nie #!$%@? się w to co ja piszę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Latarenko: XDDDDD

Widzę,że miłość do PiSu przysłania Ci cały świat i myślisz,że każdy kto się z tobą nie zgadza to oczywiście dostaje za to pieniądze XDD

Oj smutny socjalisto..nawet mi cię nie żal.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Latarenko: a skąd Ty wziąłeś pomysł,że ja będę głosował na Trzaskowskiego? xD ja w przeciwieństwie do Ciebie mam odrobinę RiGCzu i nie mam zamiaru wspierać żadnego z nich. Smutny socjalisto.
  • Odpowiedz