Wpis z mikrobloga

@yuim: Konfederaci obserwują profile lub grupy swoich polityków, którzy zwykle takie fake'i szybko dementują. To nie są fanatycy PiSu którzy jedyną wiedzę czerpią z TVP.
  • Odpowiedz
@LukasDiesel: Głosy konfy są w większości już rozdysponowane. Nacjo i sebikseria pójdzie na dude bo geje i o ironio pedofile, a kolibki na trzaska bo coś myślą i wiedzą, że jego wygrana dla konfy jest opłacalna, a część zostanie w domu/odda głos nieważny
  • Odpowiedz
@alienv: co łyknąłem? To że konfederacja to grupa która najchętniej poprze w drugiej turze Dudę? Przecież sami się chwalicie na wykopie że na złość lewakom będziecie głosować na Dudę, albo ze uważacie że jest on mniejszym złem niż Trzaskowski. Ostatnio widzę że każdy kto pisze że głosował na Bosaka, a w drugiej zagłosuje na Trzaskowskiego jest wyzywany od lewackich trolli i multikont neuropy xD
  • Odpowiedz
@yuim: łykasz propagande #tvpis bo pasuje do Twojej tezy. Widzisz, naczytales sie tekstow lewackich trolli i multikonciarzy neuropy i teraz sadzisz kwiatki typu "chwalicie", "uwazacie", "bedziecie" xD Przyznaje ze "by neuropków dupa piekła" to solidny argument XD, "ALE":
1. Jedyny
2. No ale #!$%@? jednak nie w przypadku prezydenta
Sam idę oddać głos na Milosa Zemana* i mam w poważaniu to co lewackie trolle i multikonciarze neuropy XD
  • Odpowiedz
@alienv:

Widzisz, naczytales sie tekstow lewackich trolli i multikonciarzy neuropy i teraz sadzisz kwiatki typu "chwalicie", "uwazacie", "bedziecie" xD


Tak, bo nełropa to nie ma co robić tylko udawać kuca i agitować za głosowaniem na Dudę xD surniejszego argumentu nie
  • Odpowiedz
@yuim: Tak tak, Twoja prawda jest prawdziwsza niż moja ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja tam widziałem więcej wpisów jak ten jegomość: https://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/oik0324/ - ale nie mam tęczy w awatarze więc pewnie nie mam racji ( ͡º ͜ʖ͡º)

A zostało im coś więcej do #!$%@?? Przecież już mamy kaczyzm/faszyzm, dyktature, pieklo kobiet, upadek demokracji, cenzure ¯\_(ツ)_/¯ Dla jednych to wystarczy, dla innych
  • Odpowiedz
@alienv:

A zostało im coś więcej do #!$%@??


Tak, zostało dokończenie upolityczniania sądownictwa, 'repolonizacja' mediów oraz mieszanie w ordynacji wyborczej. Wtedy będziemy mieć ten zapowiadany lata temuprzez Kaczyńskiego Budapeszt w
  • Odpowiedz
@alienv:

Ale wybór Trzaskowskiego oznacza wyłącznie zamianę zamordyzmu który wam nie odpowiada światopoglądowo na zamordyzm który wam odpowiada światopoglądowo


Ale wiesz, że ja nie mówię tutaj nic o światopoglądzie? Chodzi mi o zmiany prawne, które zacementuja władze Karakana i jego spadkobierców na długie lata. Wybór Trzaskowskiego zmieni bardzo wiele bo bez Prezydenta nie będą w stanie przepychać nocami ustaw, które zmienią przykładowo ordynację. W tej chwili mają Sejm, Prezydenta i Trybunał Konstytucyjny co umożliwia im przepchnięcie wszystkiego na tyle na ile społeczeństwo stawia opór. Bez prezydenta ta ich machina się zatrzyma i w interesie każdego kto nie jest wyznawca pissu powinno być im odebranie
  • Odpowiedz
co łyknąłem? To że konfederacja to grupa która najchętniej poprze w drugiej turze Dudę?


@yuim: Czemu znowu kłamiesz? Masz kogoś z PiS w rodzinie czy jak, że genetykę ciężko oszukać?

Przecież nawet dzisiaj pokazałem ci dwa sondaże, gdzie 70% głosów z Konfederacji pójdzie na Trzaskowskiego. Nawet biedroniowcy więcej procentowo oddadzą Dudzie xD
Dawkins_Wszechwiedzacy - > co łyknąłem? To że konfederacja to grupa która najchętniej...

źródło: comment_1594061920ccY4NkuSFfgkMfPfS95Rfu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz