Wpis z mikrobloga

Jest tutaj jakiś ekspert co jest w stanie polecić jakąś dobrą myjkę ciśnieniową do użytku domowego, a dokładnie do czyszczenia zabrudzeń z kostki brukowej, elewacji, czasami do umycia samochodu? Budżet to tak pi razy drzwi ok. 1.5k PLN
Póki co to wpadła mi w oko K5 od Karchera. Czy warto dopłacać do myjki, która ma możliwość podgrzewania wody?

#myjkacisnieniowa #myjka #karcher #dom #ogrod #pracedomowe #sprzet #zakupy #sprzatajzwykopem #sprzatanie #pytanie #pytaniedoeksperta #majsterkowanie
  • 4
Póki co to wpadła mi w oko K5 od Karchera. Czy warto dopłacać do myjki, która ma możliwość podgrzewania wody?


@matid28: karcher to zło.
Przepłacasz za markę, a ma w serii takie rozwiązania idiotyczne, że wręcz "specjalnie by się zepsuło". Np nawet jak dostaniesz taki, co niby 100% metal, nawet króciec wyjściowy ciśnienia metalowy jest... to nakrętka na wężu ciśnieniowym jest z tworzywa. W efekcie po pierwszym odkręceniu i ponownym zakręceniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matid28: Ja mam myjkę Husqvarna PW 235R i do czyszczenia kostki brukowej się nadaje. Jak sprawdziła się przy kostce to i do elewacji się nada.
Co do samochodu to jest średnio. Ja ręcznie umyje lepiej a końcówka wirująca zrywa lakier. Czasami myje ręcznie deszczówką albo jak się śpieszę to myjką.
Twój Karcher ma ciśnienie 145 bar a moja Husqvarna ma 135 więc ten K5 na pewno da radę do twoich zastosowań.