Wpis z mikrobloga

Siema, Mam zamiar kupić dekoder do cccam. Wybór padł na Zgemma H9. Myślę nad wersją "2S", czyli z podwójną głowicą. Chciałbym podłączyć dwie anteny: pierwsza z konwerterem typu monoblock (Hotbird 13*E + Astra 19,2*E) i druga antena z konwerterem pojedynczym (Astra 28,2*E) - ale czy to wypali? Przy monobloku trzeba ustawić porty Diseqc, a przy singlu niczego się nie ustawia. Jeśli miałoby to działać tylko na pojedynczych konwerterach, to nie ma sensu brać tej podwójnej głowicy...

Co do cccam, to czy te linie z aliex są legit? Np. tu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zgemma #enigma2 #cccam #cyfrowypolsat #ncplus #canalplus
  • 9
@extrasauce: cccam o ile pamietam dziala na zasadzie p2p wiec nadstawiasz glowe na kare gdyby cos poszlo nie tak. Ja bym jednak zostal przy klasycznym iptv, chociaz niczego nie udostepniasz i co najwyzej jebna dostawce
Wiem ocb i że to nie jest prawilne. Obecnie mam kablówkę, a z satelity odbieram FTA z 13 E, 19,2 E i 28,2 E, ale chciałem zmienić dekoder z prawie 10-letniego Fergusona na coś z linuxem i przy okazji sprawdzić jak to działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qbanczyk:

The cardsharing server shares the decrypted information obtained through yours or anybody else’s satellite subscription card with other users who are connected to it.

Europe cccam is called the card-sharing method that, through a powerful satellite decoder or Dreambox computer, decrypts subscriber card codes and shares them with other receivers over the Internet and precisely to through the CCCAM protocols.


Samego audio/video bezposrednio nie udostępniasz, ale dzielisz się dostępami