Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wygląda na to że jutro będę miał operacje, złamałem kość w łokciu, osrany strasznie jestem bo nigdy nie miałem tego typu zabiegów, słusznie czy będzie git? Boje sie troche bólu :/ #medycyna
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gardan: złamana kość wyrostka(?) lokciowego, będę go składali do kupy, pod narkoza więc chyba obejdzie się bezboleśnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jadkielbasiany: szczerze, nic nie bolało, dostałem wczoraj wieczorem porcje przeciwbólowych ale jakoś nie czułem potrzeby ich wziecia, dzisiaj chyba mnie już wypuszczą :)
  • Odpowiedz
@jadkielbasiany: mam jeszcze jedno pytanie do ciebie bo wygladasz na bardzo zorientowanego a mi chodzi po glowie jeszcze jedna rzecz

mialem przed wypadkiem zaplanowany krotki weekendowy wyjazd za granice(5 godzin w samochodzie jako pasazer), pytalem sie lekarzy czy nie widza zadnych przeciwskazan zebym pojechal w ta sobote, mowili ze nie i ze spoko moge jechac, wierze w ich kompetecje ale zastanawia mnie czy to normalne ze po kilku dniach od
  • Odpowiedz
@aleroc: Jeśli lekarze tak mówią to chyba coś w tym jest, mnie po usunięciu fragmentu łękotki przyśrodkowej (kolano), po zabiegu pod narkoza, postawili i wypisali tego samego dnia do domu, żadnych kul, nic. Rehabilitacja według zaleceń + jakieś rady od znajomych fizjoterapeutów. Wszystko w granicach rozsądku i zaleceń i będzie gitara! Pamiętaj ze bliznę masować można jeszcze ze szwami! Zainteresuj się tym już teraz. Daj znać za jakiś jak Ci
  • Odpowiedz