Wpis z mikrobloga

kto mi powie czemu jak usuwam albo zamykam diva to mi roz$!@^*ala całość? starałem nie zamknąć lub usunąć jeden kuj tak samo zje$^≠

Na poludnie stad...

Na Południe

*"Nie ważne skąd przybyłeś - ważne dokąd zmierzasz"*

* *

* Film

* Historia

* Kuchnia

* Muzyka

* Poradniki

* O mnie

*

php echo ' <h2 Witaj na mojej stronie!
Drogi gościu, niezwykle miło mi cię widzieć na mojej stronie! Jest to moja pierwsza strona internetowa w moim życiu - nie badź więc zbyt surowy dla jej wygladu, lub jej braków - poprostu dałem z siebie wszystko co mogłem, aby była jak najlepsza, jeżeli posiadasz jakies uwagi proszę kieruj je bezpośrednio na mojego maila lub na moje social media! Ta strona będzie sukcesywnie rozbudowywana o kolejne materiały, więc wpadaj co jakiś czas, aby sprawdzić co nowego! Strona ta została stworzona przeze mnie z dwóch powodów - po pierwsze mojej niezwykłej miłości do Bałkanów i podróży, oraz z chęci znalezienia nowej pracy, a czy może być lepsza reklama, niż pokazanie swoich umiejętności? Tak więc, ciesz się tą stroną i niech umila ci czas!

'?>


php echo '<p style="text-indent: 7%;"
Moją stronę podzieliłem na kilka działów takich jak: film, historia, kuchnia, muzyka, poradniki oraz o mnie. W działach tych będę się starał skupić na kulturze Bałkańskiej i nie tylko :) uzupełnieniem mojej tworczości będa filmy, zdjęcia oraz artykuły omawiające Bałkany z mojej perspektywy, natomiast w zakładce "o mnie" będą informacje o mojej osobie jak również dane do kontaktu.
Serdecznie was do tego zapraszam!'?>

php echo '<p style="text-indent: 7%;"Jeśli masz jakiś pomysł na stronę, chciałbyś mnie zatrudnić, podjąć jakąś wspołpracę ze mną lub po prostu umowić się na piwo to również zapraszam cię do kontaku! '?>









copyright: n 2020© Strona ta powstała z mojej checi rozwoju w sferze IT oraz zamiłowania do podróży. Twórcą tej strony jest . Chcesz o mnie wiedzieć więcej? Sprawdź moje social media!



$(document).ready(function() {
var NavY = $('.st').offset().top;

var stickyNav = function(){
var ScrollY = $(window).scrollTop();

if (ScrollY > NavY) {
$('.st').addClass('sticky');
} else {
$('.st').removeClass('sticky');
}
};

stickyNav();

$(window).scroll(function() {
stickyNav();
});
});


#bootstrap #programowanie #html #pomocybooszaleje
  • 16
@Janis_samarra: otwórz sobie stronę w Firefoksie, wciśnij ctrl+u (albo PPM -> Pokaż żródło), Firefox elegancko podświetli na czerwono wszystko co mu się w źródełkach nie podoba, a jak najedziesz kursorem na błąd to nawet powie o co chodzi. Myślę że jak poprawisz błędy które Ci wskaże to wszystko będzie już OK :)
@bartox7777: Wielkie dzięki! po kilku godzinach patrzenia nawet proste błędy są trudne do znalezienia...
@kao3991: wiem patrzyłem i tak ale coś nie mogłem ogarnąć - dopiero się uczę więc to co zawodowcowi zajmuje 5 min mi zajmuje 2h
@ArchDelux: to tylko tekst próbny - nie publikowałem tego jeszcze nigdzie ale chciałem wiedzieć jak to będzie wyglądało, tak mniej więcej
@nocnazjawa: nie ogarniałem jeszcze githuba ale na przyszłość wstawię