Wpis z mikrobloga

Da się jakoś skradzione przedmioty zamienić na legal? Ewentualnie ominąć strażnika przy wejściu (nie chce kasy)? Jeśli nawet ocieknę to w innym mieście też będą mnie sprawdzać i mi to zabiorą?
#kenshi
  • 17
  • Odpowiedz
@tiredq: A jak poprawić % niewykrycia złodziejstwa przy wyciąganiu przedmiotów ze skrzyń? Nikt mnie nie widzi, zakradam się, a i tak często mnie wykrywają.
  • Odpowiedz
  • 1
@MajoZZ musisz więcej kraść. Naciśnij pauze i wtedy kradnj. Jak cie nakryją, to znowu pauza i do skutku. Można też się szkolić do pewnego poziomu jak opracujesz technologie lub w gildii złodziei
  • Odpowiedz
@slodziak: Czyli jeśli zbiory są na max 8% to się w tym miejscu nie opłaca uprawiać ziemi... Kurde wszystko jest takie tam gdzie się wybudowałem :(
  • Odpowiedz
  • 2
@MajoZZ olej rolnictwo. Poluj na zwierzynę lub kradnij żarcie z karawan lub sklepów jak prawdziwy Chad-gamer. Ewentualnie na bardzo zaawansowanym poziomie technologii możesz hodować wszysko wewnątrz budynków dzięki Hydrophonics.
  • Odpowiedz
@tiredq: Kradnę. Założyłem dziuple w większym mieście pod przykrywką wydobycia miedzi.
Główny bohater (tym co zaczynałem) wyruszył obadać okolicę. Po drodze uratował 2 skazańców. Znalazłem zrujnowaną mieścinę i obok się wybudowałem (nie dało się jej przejąć, ani naprawić. Za to sporo matsów było). 2 niewolników do mnie dołączyło. Zaczęło brakować żarcia, a do dziupli dość daleka droga... W między czasie skazańców gonili bandyci, ale tak biegałem w kółko, że wróciła moja
  • Odpowiedz
@MajoZZ: widzę że świetnie się bawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie ta gra strasznie wciągnęła na początku, gralem po 10h dziennie
ale ja całkiem inne podejście miałem, chciałem jak najszybciej zbudować bazę i jej bronić, zrobiłem sobie mur dookoła, na środku uprawy pszenicy i konopii, hutnie i fabryki i tak się powoli żyje na tej wsi broniąc się z gatlingów przed bandytami i krucjatami ( ͡°
s.....k - @MajoZZ: widzę że świetnie się bawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie ta gra strasznie wci...

źródło: comment_15941311862zeU61Oz6b5bEVQXq2erIT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz