Wpis z mikrobloga

dzień dobry, myślałem że jakaś szprycha żeby żądło dobrze sterczało, była jedna ale z kolegą, o czekoladowy z lodówki, to jest lód bita śmietana z Wawelu, to ze smoki jamy, co mogę powiedzieć o Krakowie parę osób poznałem, co się stało to się stało nie będę wspominał, niedziela taka lajtowa spokojna, nie ma co szaleć, o 8 byłem w kaplicy, wczoraj jeździliśmy, przydałoby się żeby zainteresowała się stąd jakaś kobieta, widziałem na polu kosiła trawę jaka opalona w stroju kąpielowym, nie wiem czy będzie dziś lajt, zawsze bałaganu narobi cały Krzyś, włożyłem sok z kapusty kiszonej do lodówki, trochę smutno nie mieć kobiety przytulić się porozmawiać obiad zrobić, może się zainteresuje jakaś i napisze kartkę i nr tel do siebie, niedługo urodziny smutne życie w samotności, nagrywam to zarabiam to moja praca, tv radio wypowiadają się ludzie, młode lata takie były nie taki stary jestem, do kobiety bym się przytulił żeby za żądło trzymała, kobiety lubią bawić się u mężczyzny penisem tak samo mężczyzna lubi bawić się gniazdkiem, żeby dogadywać się i żyć, w internecie można obejrzeć film jak się bawią, mogę ci trochę zostawić
K: to zostaw trochę, zaraz wypiorę spodnie, tam twoja bluza wisi
M: widzicie ja go szanuję jak brata, Krzysztof mamy nie ma taty nie ma ja też nie mam, kiedyś było inne życie, źle zrobiłem że krzyż wyjąłem?
K: dziękuję dla Wojtka za lód, nie można krzyży wbijać bez żadnego ale, to krzyż był niepotrzebny, namawiacie mnie kapliczkę postawić
M: choroba nie choroba wszystko przez to, opętany byłeś
K: piesek poszedł pod krzesło Azorek, wesołego weekendu
M: na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - dzień dobry, myślałem że jakaś szprycha żeby żądło dobrze sterczało, była j...

źródło: comment_1593943336ngmpnmV36Ci9rc5gLEf3Nb.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piSSowiec39: taka sielanka dobrze wróży, zawsze jest po niej solidna sprzeczka. A tym bardziej że struś już ma trip w głowie bo planuje wyjście jutro na pocztę nie pocztę.
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: Zakładając nawet, ze ruda krakowska miała tylko taką motywację to to nie przekreśla że inna może mieć taką samą. Poza tym jaka inna motywacja miałaby skłonić jakąś kobietę do zainteresowania się tym debilem? Motywacja czysto seksualna? jakakolwiek menelica zainteresować by się mogła właśnie ze względu na jego potencjalne, znaczne dla niej dochody i tylko tak. Przez stulecia to tak działało.
  • Odpowiedz