Wpis z mikrobloga

@somskia: To czy stać cię na urlop zależy od twojej kondycji finansowej, a nie posiadania lub nie bombelków. Singielstwo nie oznacza z zasady beztroskiego życia i swobody w wydawaniu pieniędzy.
Ale uciemiężona matka z komentarza najwyraźniej tego nie rozumie
  • Odpowiedz
@somskia: ale tez, mimo ze bylo ogolnie biedniej, to przewaznie wszyscy mieli wlasne lub spoldzielcze mieszkania z dojsciem do wlasnosci i pracowal zawodowo tylko ojciec i starczyło. Nie mowie, ze to bylo dobre, ale jednak teraz kredyty, maz i zona pracuja, i ledwo czasem starcza. Stad sie bierze ten zal.
  • Odpowiedz
@somskia: jak to kuźwa jest, żeby się legalnie #!$%@?ć na skuterze to trza mieć prawo jazdy, na łowienie ryb kartę, a na tworzenie bękartów to nic nie potrzeba i jeszcze ci nagrodę dadzą.
  • Odpowiedz
@DJArmani: no zabiera wszystkim,. I tym co mają i tym co nie mają dzieci. Wkurza mnie ta cała obecna polityka i rozdawnictwo, powinno to wygłądac inaczej, ale z drugiej strony fakt jest taki, że wydaje na te moje bombelki sporo hajsu (na same kolonie wydam 4tys -bo nie mam co z nimi zrobić we wakacje). No a jednak jakby nie patrzeć to oni będą kiedyś utrzymywać mnie i Ciebie. Tych
  • Odpowiedz