Wpis z mikrobloga

Boicie się dziadków za kierownicą?
A to młodzi kierowcy powodują większość wypadków. Nie bez powodu OC 18 latka jest średnio ponad 3x większe, niż 63 latka.
Ktoś mówił o zabieraniu prawa jazdy po 75 roku życia?

Prawo jazdy od 24 roku życia to jest pomysł.
#przemyslenia #prawojazdy
maszfajnedonice - Boicie się dziadków za kierownicą?
A to młodzi kierowcy powodują w...

źródło: comment_1593933719iIqlX0731i0gTeeCeRbdbH.jpg

Pobierz

Prawo jazdy od 24 roku życia

  • Jestem za 22.2% (1145)
  • Jestem przeciw 77.8% (4008)

Oddanych głosów: 5153

  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To jak będziesz miał 24 lata i zero doświadczenia to wtedy juz będzie git tak?


@Invi12: a jak masz 18 lat i zero doświadczenia to jest git tak?

@kuhonnyje_rewaljucje:
Do tego zmierzam że to nie ma różnicy a lepiej łykać doświadczenie wcześniej chyba. Ja tam wolę uczyć się najwcześniej jak można nie wiem jak ty
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: mówię ci człowieku, że były takie badania. Nie chcesz wierzyć to nie, ale spójrz jacy ludzie zostają zawodowymi kierowcami - na potwierdzenie tej tezy. Pomimo dobrych zarobków tam nie ma ludzi z doktoratami.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bellie: co mają zarobki do mało przyjemnej pracy xD gnijesz dzień w dzień w kabinie. Pauza ci wypadnie to nawet na weekend do domu nie wrócisz. Święta często za granicą. Super robota, spróbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież to nie ma sensu, wtedy 24 latek będzie tak niedoświadczony jak obecny 18 latek i statystyki zostaną te same
  • Odpowiedz
ile jeździ liczbowo 18-22 latków a ile 96-100? Wychodzi na to że ludzie w wieku 96-100 lat praktycznie nie powodują wypadków co nie?


@lenanela: Ale ty tępa jesteś. Jak napisałem analitycy liczą na podstawie tych co faktycznie opłacają OC - czyli mają samochód którym jeżdżą. Wiesz co to UFG? Mają bazę wszystkich wypadków i danych kierowców - wiek, płeć, stan cywilny. I łącząc to z kosztami napraw po ich wypadkach
  • Odpowiedz
co to za p------a logika, 18 latek powoduje większość wypadków bo k---a dopiero co pewnie zaczął prowadzić, p------y jesteś, potem pewnie byś zauważył że 24 latek też powoduje większość wypadków BO ZACZĄŁ PROWADZIĆ, k---a op kretyn


@DarkenSound: Przeczytaj cały wątek. Młodzi kierowcy nie dlatego powodują więcej wypadków bo się uczą. Bo są młodzi, niezniszczalni, nieśmiertelni i najlepsi.
Z-----------e 120 km/h starą furą po mieście to domena młodych.
Dlatego jak na
  • Odpowiedz