Wpis z mikrobloga

@Mescuda: szkoda, że w mentalności Polaków są tylko 2 partie od tylu lat. Albo PiS albo PO, jakby nie było innych partii, innych możliwości. Ale w sumie nawet jak nad Polską wisiały zabory nie potrafili się zjednoczyć, a co dopiero jak nad Polską wisi 500+. Kiedyś sprzedawali Polskę Niemcom i Rosjanom, a teraz sprzedają Polskę Polakom.
  • Odpowiedz
@zielonestopylucyfera bo to ich nie dotyczyło. Vatowe eldorado przeciętny wykopek ma 2k netto i niema pojęcia co mi na było #!$%@? za akcję z samym vatem i jak się doprowadzało spółki skarbu państwa do upadku żeby je sprzedać za grosze albo żeby zlikwidować konkurencję dla zachodnich sąsiadów xd trzeba spłacać długi zaciągnięte w CDU na kongres liberalno demokratyczny ale o tym też tłuki nie mają pojęcia. Sama Warszawa pokazuje jak mierny
  • Odpowiedz
@Jasper_Strauss: bo nie ma innych partii, niestety wszystkie inne partie są bardzo skrajne w poglądach, więc ludzie wybierają najbardziej centralne partie. Nowoczesna odpadła, a Konfederacja ma jednak część zwolenników Ruchu Narodowego - co człowiekowi wykształconemu, obytemu, który trochę świata widział, nie będzie się podobać.
  • Odpowiedz
@Bellie "wykształconemu ci trochę świata widzial?"??? Zwiedziłem sporo świata i życiu nie chciałbym żyć w tej "lewicowej utopii", ktora skrajnie faworyzuje mniejszości niż rdzennych mieszkańców. Ktoś kto ma trochę oleju w głowie to wie, że lewackie #!$%@? to faszystowski rezim, który normalnym ludziom stara się na siłę zamknąć mordy.
  • Odpowiedz
@Matti28: ale co tam się ludziom dzieje w tym lewackim #!$%@?? Twoim zdaniem? Nie liczę ruchu BLM bo to konkretnie sytuacja tylko w USA tak na prawdę, gdzie mieli niewolników, a teraz ci potomkowie niewolników żyją na niższym poziomie niż reszta społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Bellie Byłaś w ogóle chociaż w Niemczech, albo tak hen daleko w w #!$%@? odległej Holandii?? Ostatnio w Rotterdamie rdzenny holender chciał mi sprzedać rower prosto z "fabryki" za 50€, a kolejny trochę koksu. Wiem, że te "początkujące firmy" potrzebują jakiegoś lewackiego startu od "państwa" i dofinansowania, ale jak na razie jakoś sobie radzą
  • Odpowiedz