Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Mam dzisiaj zapytanie do ludzi z #it. Czy waszym zdaniem poniższe CV jest ok, czy coś byście poprawili? Może brakuje waszym zdaniem jakiejś informacji? Proszę o szczere oceny. Inne cenne uwagi odnośnie rozwoju zawodowego również miło widziane.

Niestety w obecnej firmie już stanąłem w miejscu, brak możliwości rozwoju, dalej jest już ściana, zarówno płacowa, jak i przede wszystkim rozwojowa. Chciałbym również przeskoczyć w rozwoju zawodowym na gałąź administracji systemami Linuxa, albo wręcz w stronę DevOps (tak, wiem że DevOps to nie stanowisko, tylko styl i metodyka wdrażania oprogramowania).

Gwoli ścisłości, od 6 lat w IT, jak widać na CV - 3 firmy w tym czasie.

#pytanie #praca #curriculumvitae #it
linuxuser - Cześć wszystkim. Mam dzisiaj zapytanie do ludzi z #it. Czy waszym zdaniem...

źródło: comment_1593899131P98kFLlZT1GgDuNxPvqjWs.jpg

Pobierz
  • 7
jak chcesz iść w devops to zmieniłbym żeby w CV bylo coś z devops a nie głównie sieciowo :)

@packet: no i tutaj zaczynają się moje schody, bo tak wygląda moje dotychczasowe główne doświadczenie... niestety ciężko jest zdobyć doświadczenie potrzebne na dane stanowisko nie pracując w danych technologiach. Vagrant, Docker, Python, Git - to wszystko czego uczyłem się lub uczę sam, na własną rękę...

plus naprawdę warto opisać co robiłeś w