Wpis z mikrobloga

#polska #wybory #neuropa #polityka #swiat #bekazpisu #andrzejduda #rafaltrzaskowski #wyboryprezydenckie2020
Wiecie co Mirki.
Mam pewną teorię. Prezydent to osoba, która w Polsce nic nie może.
Polską rządzi "towarzystwo cygarowe" które jest ponad partiami politycznymi. Wiecie tak jak w amerykańskich filmach - panowie w smokingach, surdutach, z białymi szalami palący cygara.
W pewnym momencie podczas pierwszej kampanii prezydenckiej stwierdzili.....
#!$%@? kto to jest ta Kidawa - skąd żeście ją wzięli. Ona nawet nie potrafi się wysłowić- usunąć ją natychmiast i zastąpić kimś innym. Tylko, znajdzcie kogoś najmądrzejszego kogo macie - ma być mądry, elkwenty i przystojny no i ma znać co najmniej ze dwa języki.
No i znaleźli Trzaskowskiego. I teraz wszyscy psioczą na Dudę a Trzaskowskiego wychwalają.
Ja nie mówię, że Duda jest dobry - bo to długopis. Ale skąd się wziął Trzaskowski?
A skąd wzięła się Małgorzata Ogórek w 2015r? Może dlatego, że Ci Panowie w smokingach stwierdzili -że potrzebna jest jakaś fajna blondynka.
Nie sądzicie, że ktoś tym steruje i jedynym celem jest abyśmy się w kółko kłócili.
#!$%@? to jest już nudne - PIS - PO , PIS - PO. Nawet wujki jak spotykają się na święta to się #!$%@?ą.
Co sądzicie? Plusujcie też :)))
Ankieta poniżej:

Czy Polską rządzi ukryta opcja, która steruje wszystkim czym chce?

  • TAK - UKRYTA OPCJA RZĄDZI POLSKĄ 34.1% (14)
  • NIE - POLSKĄ RZĄDZĄ POLITYCY WYBRANI PRZEZ NARÓD 65.9% (27)

Oddanych głosów: 41

  • 13
Wszyscy śmiali się z leppera - ochochocho jakie to śmieszne - terroryści w klewkach. Sam się #!$%@? śmiałem. A lepper wziął i się nagle stwierdził, że powiesi. A potem okazało się, żę jednak byli.


@czmigglerek: Wlazł na gruszkę, rwał pietruszkę

Ten nasz głupi naród coś szybko zapomina


@czmigglerek: Oj, tak. Na przykład nijak nie pamięta, co było kiedy i opowiada takie bzdury jak powyższe.
@Andreth: Widzę, że za krytykę biorą się osoby których 99% wpisów to wpisy polityczne - na przykład ty. Ja nie chcę rozmawiac z politycznym betonem - pytam o zdanie normalnych ludzi a nie zjebów politycznych zakręconych na punkcie swojego światopoglądu jak słoik na zimę
@czmigglerek: My tu rozmawiamy o faktach, a nie o "zdaniu". Sprawdź sobie, KIEDY Lepper mówił o " terrorystach w Klewkach", KIEDY lądował pierwszy samolot w Kiejkutach Starych (czyli sprawdź, co było najpierw) - i mam nadzieję, że w ogóle wiesz, o czym piszę, CO Lepper mówił i po kim powtarzał (skąd mu się wziął wąglik), GDZIE są Klewki, a gdzie Kiejkuty, a także KIEDY wyszła na jaw sprawa więzień CIA i
  • 0
@Andreth z cala pewnoscia lepper mowil o terrorystach przed swoja smiercia. Przepraszam jesli zweot beton Cie obrazilo. Jednak szybki rzut oka na Twoja aktywnosc na wykopie wskazuje na duze zaangazowanie polityczne, delikatnie ujmujac.