Wpis z mikrobloga

@TakSiePrzegrywa wejdz na znanylekarz.pl, znajdź psychologa który jest najlepszy w Twoim mieście i umów się z nim na spotkanie. Założę się, że w Twoim życiu są plusy być może na które nie zwracasz uwagi, a specjalista mógłby Ci pomoc. Z własnego doświadczenia wiem, że to wszystko kwestia percepcji, którą można obrócić. Trzymam kciuki! Pamietaj ze to Ty musisz postawić pierwszy krok i wyjść z pędzącego pociągu pt. Depresja.
@TakSiePrzegrywa: ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็༼ ຈل͜ຈ༽ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้
@TakSiePrzegrywa nie umiem po 2 Twoich wpisach stwierdzić co Ci dolega, bo nie jestem ekspertem. Wiem natomiast, że masz problemy z psychiką i to wcale nie jest żaden wstyd. Jezeli chcesz w życiu coś osiągnąć, spotkać fajna dupe to nie zrobisz tego z bałaganem w głowie. To jest pierwszy krok który większość osób na tym tagu powinna zrobić - iść do psychologa / psychiatry. Jak ułożysz sobie w głowie i jesteś zdeterminowany