Wpis z mikrobloga

Mirki może ktoś z was kupował niedawno wykładzinę i chce się podzielić udanym zakupem? :)
Będę wdzięczny za inspiracje stylistyczne, cenowo-produktowe i wszelkie inne rady.

Szukam czegoś niedrogiego (do 50 zł/m2) do pokoju biurowego w domu. Będzie jeżdzone fotelem, większość mebli biała, ściany białe. Fajnie by było gdyby była choć trochę przytulna a nie taka surowizna biurowa :(

Pytanie z innej beczki - mam dosyć szerokie listwy przypodłogowe. Czy powineniem je zdjąć i wpuścić pod nie wykładzinę? Planuję położyć ją samodzielnie, lecz nigdy tego nie robiłem ;p

#remontujzwykopem #remont #wykladzina #diy
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@withoutSmallGarden: jeśli chcesz w miarę miękką za 50 zł to wykładzina wytrzyma ci z 2 lata o ile będziesz chodził od święta.

Przy zakupie trzeba sprawdzać klasy wytrzymałości, tu masz rozpiskę. 21 nie nadaje się do niczego innego niż oglądanie ;)
  • Odpowiedz
21 nie nadaje się do niczego innego niż oglądanie ;)

@kwiateusz: ciekawe co mówisz, ale brzmisz jak jakiś wykładzinofil :D
Podobnie gada mój ziomek audiofil o swoich kablach za miliony monet ;p
Nie twierdzę że nie masz racji, udaję się do podanego źródła wiedzy by się doedukować :)
Muchos gracias senior
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@withoutSmallGarden: mało się znam, tylko po prostu miałem wykładzinę z komfortu za 59zl/m. Było po niej chodzone z 2-3x dziennie i po 3 latach wyglądała słabo, a dywaniki z niej zrobione które były w łazience to filc. Zamawiając drugą zobaczyłem że one mają jakieś oznaczenie co do wytrzymałości ;)
  • Odpowiedz
ciekawe co mówisz, ale brzmisz jak jakiś wykładzinofil :D


@withoutSmallGarden: ja kiedyś do wynajmowanego mieszkania kupiłem jakąś taką nie najtańszą, ale z tańszych. 50zł/m2? 65? chyba coś takiego. po roku - fakt, że pracowałem z domu - szlak komunikacyjny i pod biurkiem była styrana, nie nadawała się do niczego innego jak wyrzucenia.
  • Odpowiedz