Wpis z mikrobloga

#buczek
Dzisiaj o historii jak koleś rozklepał buka na kilkaset tysięcy xD

Na euro 2016, buk zrobił konkurs - stawiasz 15 meczy z Euro, czysta 1/2/X, za min. 10zl. Ten kto trafi najwięcej w Polsce wygrywa sportowe auto. Kupon musiałeś postawić przed pierwszym meczem Euro. No i trafił się koleżka, informatyk, który coś tam ogarniał piłkę. Wybrał sobie kilka meczy "pewniaków" a z resztą spotkań kombinował jak się da. Wyszło mu ponad 900 kombinacji. Przyszedł więc do punktu, postawił te 900 coś kuponów (stał chyba 2h xD), wywalił na to ponad 9k. No i co? I trafił, WYGRAŁ #!$%@? XD taśmę na 15meczy. Koleś wygrał kilkaset tysięcy zł i samochód, który był nagrodą główną.
Śmieszna historia później, bo buk zrobił z nim wywiad do swojej gazetki (tygodnik do kupienia w lokalu z ofertą na cały tydzień, kursami, statami itp). No i tam pytania typu "czy interesuje się Pan sportem?", "czy często pan gra?" itp. A koles - "a gdzie tam, ledwo piłkę ogarniam, ale kojarze, że np. Belgia czy Francja jest mocna to postawiłem wszystkie ich mecze + z resztą kombinowalem. To mój pierwszy i ostatni zakład, bo to zabawa nie dla mnie" XDDDDD
Co śmieszne, to koleś miał jeszcze jeden kupon, , na którym nie wszedł mu 1 mecz. I nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w ofercie było coś takiego jak zakład bezpieczny. Czyli 1 mecz może nie wejść, dostajesz wygraną oczywisci dużo mniejszą niż za cały kupon, ale nadal ładnie. I jeśli pamiętam - to buk tego nie ogarnął i te bezpieczne się liczyły w tym konkursie, i koleś trafił taki zakład dodatkowo. Czyli kolejne tysiące. Ale mówię - tego nie pamiętam za dobrze, na bank miał taki kupon, ale nie wiem czy bezpieczny się liczył w tej zabawie.
Ogólnie był jedynym w PL, który trafił całą taśmę. No i ból dupy u dziadków na punkcie, w którym stał 2h i drukował 900 kuponów - bezcenny xD jak przyjechał do punktu to ci stali bywalcy do niego EEE PANIE, JAK TAKA WYGRANA TO MOŻE BY COŚ POSTAWIŁ HEHE XDDDD hit
  • 55
@Horaccy nikt go na żadnym punkcie w mieście nie widział wcześniej. W wywiadzie, o którym pisałem powiedział, że czasem zagrał jak grała Polska, i nie określał się jako gracz. Potem też go nikt nie widział na punktach, a na bank nie przyjechał obstawiać z innego miasta. Czy kłamał i np. Był zawodowym graczem online to tego nie wiem - mówię to co widziałem, pamiętam i to co sam mówił o sobie.
Co
@niezdiagnozowany: To nie trzeba do tego jakiejś grubej analizy regulaminu, obok tego zakładu jest wszystko jasno i klarownie opisane, każdy kto gra, to wie co to jest bezpieczne zakłady.
@FanaticoRosso1910: nie wiem, zacytowałem tekst z artykułu na wp z czerwca 2016. To że nikt go nie widział na stacjonarnym pkt. to nic nie znaczy, bo tam praktycznie siedzą same dziadki a 80% graczy obstawia online.
@xdrcftvgy: nic, bo zawsze miał tego "hedża" że wygra sportowe auto - może nikt inny nie trafi 15/15. więc nawet jakby nie trafił któregoś meczu to był miał 13-14/15 - nie wygrałby kilkuset patoli, ale autko by wpadło
@FanaticoRosso1910: kiedys chcialam obstawic w ten sposob jedna kolejke ekstraklasy. Wyszlo grubo ponad 1000 kombinacji, zeby obstawic wszystkie mozliwe, wiec obstawienie 15 meczy to byloby milion kombinacji, wiec ta historia taka troche z dupy xd
@FanaticoRosso1910: Nawet jakby "przewidział" wynik 5 spotkań, i obstawił wszystkie możliwe kombinacje z 10 pozostałych to by musiał zagrać 59049 kuponów. Żeby postawić np. tylko 729/2187 kuponów musiałby przewidzieć bezbłędnie 9/8 spotkań, a 6/7 pozostałych obstawić w kombinacji. Ta bajka nie trzyma się kupy. Dodatkowo w artykule jest informacja, że zagrał 1200 kuponów (ani 729 - 9 pewniaków, ani 2187 - 8 pewniaków) co tylko potwierdza moje przypuszczenie, że gość postawił