Wpis z mikrobloga

  • 11
@kjeller Porównywanie ilości przypadków jest bez sensu, bo te liczby są bardzo zależne od tego gdzie i ile testów było zrobionych danego dnia. Zwłaszcza przy tak dużym odsetku bezobjawowców. Sensowne metryki to ilość hospitalizowanych i śmiertelnych przypadków w przeliczeniu na milion mieszkańców.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: zaczynają się przecieki informacji, że są wyniki które były robione dawno, a wchodzą dopiero teraz. Mam nadzieję, że uda się to komuś sprawdzić bo jeśli tak to mamy tutaj poważną aferkę... Wiem na pewno o jednym wyniku, który był robiony w marcu, a został doliczony dopiero teraz. Jeśli oni sobie dawkują te zakażenia to mamy inbe na całego.
  • Odpowiedz
za ile tygodni te drugie włochy? xD


@Zuben: tygodni? XD się tylko wybory skończą i nie będą musieli już uspokajać starych bab, że wybory są bezpieczne xD
  • Odpowiedz
tygodni? XD się tylko wybory skończą i nie będą musieli już uspokajać starych bab, że wybory są bezpieczne xD


@BQP: Bo wybłory fałszują xDDDD Już zapomniałem o tej absurdalnej teorii.
  • Odpowiedz
@Zuben: wiadomo, że kiedy ludzie się izolowali to było po 400 przypadków, za to teraz, kiedy wszyscy mają wszystko w dupie, plus powinny już wyłazić procesje z Bożego Ciała a jest ponad 200 xD
  • Odpowiedz
wiadomo, że kiedy ludzie się izolowali to było po 400 przypadków, za to teraz, kiedy wszyscy mają wszystko w dupie, plus powinny już wyłazić procesje z Bożego Ciała a jest ponad 200 xD


@BQP: A Niemcy gdy mieli wszystko zamknięte mieli po 6k przypadków a teraz patrz mają po około 200 jak większość obostrzeń zniesiono. Ja nie wiem wyciąganie wniosków przyczynowo skutkowych jest tak trudne? Zrozumienie że za tempo rozprzestrzeniania
  • Odpowiedz