Wpis z mikrobloga

#aliexpress #alipaczka #tracking

Mogłby mi ktoś wyjaśnić co tu się stało? Zamówiłem M365 z dostawą z Czech (wysłano z Niemiec) do Polski, jednak paczka została doreczona w Niemczech. Polska strona DHL nie wykrywa paczki. Na dhl de wcześniej mogłem wprowadzić swoj kod pocztowy i był poprawny, tak samo kraj doreczenia to też Polska. Co mam robić w takim przypadku?
szymon-ambroziak - #aliexpress #alipaczka #tracking

Mogłby mi ktoś wyjaśnić co tu ...

źródło: comment_15937592446mr2Th2oYtas7dagp6pdHe.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AliPaczka: no dobrze to idąc jeszcze dalej, nawet jeśli generowanie było by możliwe, to zmiany statusu takiego zamówienia? przecież chyba nie pojawią się nagle wpisy z poczty polskiej z komorników, up naszego lokalnego, wydania do doreczenia itd?
  • Odpowiedz
@xxxjulianoxxx jak generując znajdziesz świeży numer przesyłki wysłanej do Polski to mniej więcej będzie się pokrywać, kupujący się zorientuje dopiero przy doręczeniu w złym miejscu albo i to nie ;)
  • Odpowiedz
@AliPaczka: za jakikolwiek cień takiego myku sprzedający powinien mieć długiego / dożywotniego bana na Ali, ale z tego co widzę to u nich zaczyna się chyba robić ręka rękę myje :/ ale dzięki za wyjaśnienie, widać że Chińczyki strasznie próbują oszukiwać, a jeszcze nikt nie dorobił sie na cwaniakowaniu.
  • Odpowiedz
@Emios: powinno być ok, moja do wczoraj też taki miała, dzisiaj w nocy dostała się do Radefeld, a przed chwilą dostałem status, że "DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki" na polskim trackingu DHLa, mój znajomy też miał wczoraj taki status, w nocy przesyłka była już w Polsce, a dzisiaj ma planowane doręczenie, więc tym razem powinno się już wszystko udać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DeltaUjemna: dzięki, potwierdzam u mnie identyczna zmiana dzisiaj w nocy i o 15 zgłosiła się już we Wrocławiu :) pewnie nasze hulajnogi jechały do Polski tym samym transportem :)
  • Odpowiedz