Wpis z mikrobloga

Ale sie ztriggerowałem xD wszystko przez to że wszedłem na rankeda zamiast drafta.

1. punkt zapalny - junglerIvern, gdybym wiedział, że to ranked to bym już dawno dodgował xD
2. punkt zapalny - grałem Pyke (ja) + Cait vs Taric + Ashe, testuje sobie agresywnego flasha po tym jak wbijam 2 lvl przed enemy ale przecież to draft to można ( ͡º ͜ʖ͡º) W każdym razie, wbiliśmy 2 lvl jako pierwsi, chyba tamtym brakowało 3 minionów. Poszło combo i wtedy się okazało coś strasznego Cait wzieła E na 2 lvlu xD w każdym razie, ja spaliłem swoje summonery za darmo bo nie zdobyliśmy killa, 5 sekund później wbił na nas enemy jungler i nas obu zabili. Uznałem, że gra stracona bo mam downa adc i tak sobie latałem po mapie testując combosy w zbyt agresywny sposób a później się okazało, że to był ranked :(

#leagueoflegends
  • 7
@NewBlueSky: PS: Czy jako Pyke powinienem kraść kille ultem czy zostawiać adc/carry? Czy to zależy czy jednak musze kraść żeby mieć szybko itemki.

Bo ma odczucia ze jednak chyba powinienem brac te kille dla siebie
@NewBlueSky: Jeśli twój adc ogarnia to zostaw mu te kille
Zabieraj tylko wtedy jak jesteś sam albo miałby go dostać taki Master który jest 0/10 bo zrobisz z niego lepszy użytek
Zawsze banuję Pyke bo ostatnio zrobiła się z niego druga Lux, ludzie budując go idą w dmg a na bocie #!$%@?ą farmę i kille ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@NewBlueSky:

1. punkt zapalny - junglerIvern, gdybym wiedział, że to ranked to bym już dawno dodgował x


a co to przeszkadzaXD

2 punkt zapalny - grałem Pyke (ja) + Cait vs Taric + Ashe


tamci mieli lepszy bot leane, taric miał przewagę z czasem

Cait wzieła E na 2 lvlu


Są gorsze rzeczy, które można #!$%@?ć na linii

testuje sobie agresywnego flasha po tym jak wbijam 2 lvl przed enem


tu